změna šablony

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  nedbalm a poslední změna je stará 10 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2850

    lenzdr
    Participant

    Dobrý den, předem říkám, že nejsem žádný expert, co se týče tvorby webových stránek, nicméně jsem “zdědila” firemní stránky a snažím se co to jde, tak na mě buďte hodní a to, že jsem úplně blbá mi případně řekněte nějak zaobaleně:-D Teď k věci…moc mi nevyhovuje šablona, kterou tam měla osoba přede mnou a chtěla bych ji změnit a můj dotaz zní…zda-li, když nainstaluji novou šablonu, smažou se mi již vytvořené stránky, rubriky, příspěvky, galerie..? Možná měla má otázka znít: Mám zálohovat? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

    #14629

    HiLow
    Participant
    Web

    Stránky, rubriky, příspěvky a galerie se nesmažou. Jen je třeba znova nastavit widgety.

    Ale zálohovat se vždy vyplatí před každým experimentem.

    #14630

    lenzdr
    Participant

    Tisíceré díky…

    #14631

    nedbalm
    Participant

    Dobry den,

    patrim mezi zacatecniky, ale podarilo se spustit veskere veci co jsem potreboval. Ale zustal jsem viset u wp-admin menu, kde mi z predchozi instalace zustala zalozka SERVICES. Je zde napriklad FAQS a ty jsou volany “sablonou stranky”.

    Muzete mi prosim nekdo poradit, jak upravit zdrojovy kod, abych se dovolal tohoto obsahu a udrzel obsah a administraci webu maximalne utridenou.

    Dekuji za Vas cas.

    S pozdravem,

    Martin

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti