Změna css stylů u obrázků

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20784

  michal22
  Participant

  Poradí mi někdo tady ohledně základní změny ccs stylu u obrázku v detailu v příspěvku. Když přidám obrázky v editoru příspěvku tak se generuje automaticky tento css styl

  <img class="alignnone wp-image-40 size-medium"

  potřebuji na

  <img class="myclass"

  Děkuji

  #20805

  admin
  Keymaster
  Web

  Máte několik možností:

  1) Nechat tam třídy, které WordPress standardně používá a místo nové třídy myclass nastylovat např. původní alignnone.

  2) Původní třídy tam můžete nechat a novou třídu myclass tam v případě potřeby jen přidat ručně, což se provádí v pokročilých nastaveních (po vložení obrázku na něj znovu klikněte).

  3) Třídy jsou vloženy v podobě HTML už při vložení obrázku do editoru, takže tomu můžete zabránit hned v tomto okamžiku. Často se používá filtr image_send_to_editor v kombinaci s nějaký regulárním výrazem (v případě náhledového obrázku je třeba ještě ošetřit filtr post_thumbnail_html), ale mnohem jednodušším způsobem je v tomto případě asi filtr get_image_tag_class.

  4) Další možností je pak použití filtru the_content a regulárního výrazu, ale toto řešení není zcela ideální, protože tam jsou vlastně původní třídy zachovány, pouze při zobrazení příspěvku na webu je na chvíli změníte na novou třídu (ale v databázi zůstanou uložené stále původní třídy).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.