Změna autora příspěvku

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  mt78 a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #967

  Croco
  Participant

  Dobrý večer,

  občas potřebuji vložit jako admin článek jménem jiného autora. Dříve (minimálně do 15.4.2011) to bylo možné formou drop-down menu přímo při psaní článku. Nyní mi po aktualizaci WP toto menu zmizelo.

  Je to nová funkce nebo špatně hledám? Existuje nějaký plugin? Bohužel jsem nic nenalezl.

  Díky.

  #8286

  mirekk
  Participant
  Web

  Používám nejnovější WordPress 3.1.2. a jde mi to.

  Zkus u příspěvku nahoře: Nastavení zobrazených informací, musí být zatrženo Autor

  #8287

  Croco
  Participant

  Perfektní, díky! Přehlédl jsem to.

  #8288

  admin
  Keymaster
  Web

  mirekk: Díky moc za rychlou reakci!

  Přesně tak, to zmizení je “novinkou” WordPressu 3.1, kdy vývojáři chtěli zjednodušit stránku pro psaní/úpravy příspěvků pro začínající uživatele, a proto některé nepříliš využívané/důležité sekce raději skryli. Už se ale bohužel pozapomnělo na to, že je spousta stávajících uživatelů může hledat…

  #8289

  mt78
  Participant
  Web

  mirekk: tak já jsem asi slepý, ale najít to tedy nemohu, žádné “Nastavení zobrazených informací,” prostě nevidím. Ba co víc, koukám, že mi zmizela i možnost u příspěvku zapínat/vypínat komentáře. Achjo, to je zase co za “vylepšení”?

  #8290

  admin
  Keymaster
  Web

  Záložka “Nastavení zobrazených informací” je vpravo nahoře, je vcelku nenápadně ukryta pod odkazem “Odhlásit se” v horní liště (vedle záložky “Nápověda”).

  Je tam i možnost zapnutí sekce pro vypínání/zapínání komentářů a další možnosti. Myslím, že “vylepšení” pro nové uživatele to trochu je (ve smyslu zjednodušení prvních krůčků ve WordPressu), naopak pro stávající uživatele to přineslo spíše problémy (najednou se jim ztrácejí části administrace).

  #8291

  mt78
  Participant
  Web

  Díky. Je neskutečné co dokážu přehlédnout, ačkoli WP uživatlsky velmi dobře znám. Tohle jsem prostě vůbec neviděl :( Pro oči nevidím… Ještě jednou děkuju! :)

  #8292

  neteyescz
  Participant

  Osobně bych programátorům doporučoval vytvořit něják úvodní manuál který by ukazoval funkce WP interaktivně a samozřejmě šel zavřít a zakázat.

  #8293

  mt78
  Participant
  Web

  Přesně tak. Stačilo by jedno kratké videjko na YT s prehledem zmen a bylo by tolik usetreneho casu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.