Zcela nedostupný web i wp-admin

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Zcela nedostupný web i wp-admin

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  tomik1802 a poslední změna je stará 10 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6268

  tomik1802
  Participant
  Web

  Přístup přes FTP funguje bez problémů a stále. Stránky a administrace jsou dostupné jen občas a často na dlouho vypadnou. Podpora hostingu nepomohla. Natvrdo jsem smazal dva pluginy v FTP a stále to nejde. Jen zcela výjimečně. Předem díky za tip, co bych měl vyzkoušet.

  #17096

  admin
  Keymaster
  Web

  Jaký používáte hosting? Zkusil jste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fourteen?

  #17097

  tomik1802
  Participant
  Web

  Děkuji za reakci, došlo mi, že když není problém u správce hostingu, je závada “na mém přijímači”. Tušil jsem, že to asi rozhodil některý z pluginů, ale nevěděl jsem který z cca pěti to způsobil. Nainstaloval jsem nový WP v. 3.6.1, aktivoval jsem doporučenou šablonu, texty článků se natáhly z databáze, doinstaloval jsem češtinu pro Twenty Fourteen a všechno je v pohodě. Teď mám ale strach aktivovat jakýkoli plugin nebo do budoucna zkusit jinou šablonu. Pokud budete mít chvilku čas, prosím o tipy na pluginy – bezpečnostní, na lajky do soc. sítí a ještě hledám plugin na tvorbu formulářů, FormForAll neumí formulář, který daruje e-book za e-mailový kontakt (s bezpečnostním nastavením – opis znaků, nebo ověřovací e-mailová zpráva). Díky předem.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.