Zaslání proměnných z formuláře na mail pomocí php

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Zaslání proměnných z formuláře na mail pomocí php

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  wonderichter a poslední změna je stará 1 rok, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35869

  wonderichter
  Participant

  Zdravím, hlásím se opět s prosbou o pomoc, tentokrát je to asi oříšek…
  Nainstaloval jsem plugin php snippets abych mohl do stránek vkládat php kód.
  Na stránce A jsem vytvořil html formulář a do stránky B jsem vložil shortcode z php snippets, funkce by měla vzít hodnoty z formuláře na str. A a zaslat pomocí funkce mail() na mail.
  Problém je, že na straně B pomocí PHP nelze ani vypsat echo proměnné, pokud proměnnou nedefinuji na začátku kódu v php snippets. Zdá se, jako by proměnná nebyla vůbec definována a to ani při metodě GET ani při POST. Přitom při metodě GET vidím proměnnou správně definovanou v adresním řádku stránky B. Tušíte někdo, co s tím?

  #35873

  wonderichter
  Participant

  nikdo neví? :-(

  #35874

  admin
  Keymaster
  Web

  Těžko říci, bylo by potřeba vidět jakým způsobem je vytvořen formulář i celý PHP skript a otestovat to. Není ale lepší použít nějaký jednoduchý plugin, např. Contact Form 7, kde to celé zprovozníte během pár minut a už se o to nemusíte starat?

  #35875

  wonderichter
  Participant

  Předpokládám, že to by nešlo. Za 1) potřebuji aby web s formulářem k něčemu vypadal (hypo-web.cz/kalkulacka), z toho plyne, že form je rozdělen do několika divů a za 2) potřebuji následně získané proměnné krom zaslání do mailu zpracovávat na výstupní stránce (hypo-web.cz/kalkulacka-vysledek), která tedy ještě není dodělaná.
  Jak myslíte otestovat? Testoval jsem tak, že jsem se pokoušel proměnnou vypsat pomocí php kódu vloženého shortcodem od php snippets a nic…

  #35881

  wonderichter
  Participant

  Nějaký další nápad či rada? :-(

  #35891

  wonderichter
  Participant

  Pomozte mi někdo přeci :-D prosím…

  #37301

  3jerry
  Participant

  Zdravim, už se to podařilo vyřešit?
  Mám podobný problém, použil jsem Contact Form 7, vytvořil shortcode, do mailu mi výsledek ze shortcodu přijde, ale nemohu výsledek ze shortcodu zobrazit.
  Pomuže někdo?

  #37302

  wonderichter
  Participant

  Vyprdnul jsem se na pluginy, udělal šablonu stránky, do které jsem vepsal požadovaný php kód a u postu/stránky jsem navolil danou šablonu…. Hotovo, funguje jak má…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti