Zapomenuté heslo a zablokovaný web

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Zapomenuté heslo a zablokovaný web

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  onail58 a poslední změna je stará 1 rok, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32103

  cho0082
  Participant

  Dobrý den, zapoměla jsme heslo do svých stránek a jak sjem to zkoušela tak jsem si je asi blokla. Najendou mi nejdou cele stranky a hází mi to error. Nevíte co s tím? gsodry.cz

  #32107

  Kovanda
  Participant

  Dobrý den,

  zkoušel jsem Vaše stránky a jdou bez problémů včetně přihlašovací stránky. Nejjednodušší je kliknout na “Zapomněli jste heslo?”, tedy http://gsodry.cz/wp-login.php?action=lostpassword, vložit mail a nastavit si jej znovu.

  #32116

  admin
  Keymaster
  Web

  Souhlas, web vypadá funkční, přihlašování také. O jakou šlo konkrétně chybu? WordPress také přihlašování nijak neblokuje… Vypadá to, že už byl problém opraven, možná se dočkáme nějakého vysvětlení?

  #32121

  cho0082
  Participant

  ano naskočil mi error ale cca za pul hodinky mi stránky zase šli sami.

  #37471

  onail58
  Participant

  Ahoj @cho0082 tak to jsem si kdysi taky své webovky zablokovala. Avšak časem jsem samotnou tvorbu webovek chtěla svěřit nějaké webové agentuře, protože jsem začla podnikat v oboru kosmetiky. A tak jsem už žádný problém se zablokováním neměla a nějaký error už vůbec nehrozí. Hezký večer :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.