Zablokované reklamy AdWords kvůli nevyžádanému obsahu na webu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Zablokované reklamy AdWords kvůli nevyžádanému obsahu na webu

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mirekk a poslední změna je stará 2 dny, 4 hodiny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38491

  kotromar
  Participant

  Všechny moc zdravím,

  spravuji jedny stránky běžící na WordPressu a narazil jsem na problém. Společnost Google ve službě AdWords neschválila jedinou z připravovaných reklam s odůvodněním, že se na webu nachází Škodlivý nebo nevyžádaný software.

  Snažil jsem se z nich dostat více informací, co přesně našli, kde apod. Nic víc mi k zablokování bohužel neposkytli. Web jsem projel všemi možnými online scannery, kontroloval jsem Google Search konzoli, na webu je vše aktuální, jak samotný wordpress, tak všechny pluginy a že jich moc není. Jedná se o prezentační web.

  Nejen, že klient je již trochu naštvanej (nedivím se mu), tak mě ale o to více vrtá hlavou, co by jim mohlo vadit…

  Pokud by někdo měl podobnou zkušenost, nebo jakoukoli radu, budu za vděčný za cokoli. Jedná se o web na adrese https://www.smrkove-schody.cz/

  #38500

  milosak
  Participant

  Dobrý den,

  pokud na webu opravdu nic není zavolat na podporu a požádat o posouzení. Běžně takto řeším zablokované inzeráty v účtech klientů, které robot špatně vyhodnotil.

  #38508

  mirekk
  Participant
  Web

  Tak jak se povedlo vyřešit? Vidím reklamu na iDnes v záhlaví, takže se t nějak vyřešilo. Podělíte se?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.