WPMUDEV – 50% sleva

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Oznámení WPMUDEV – 50% sleva

Štítky: ,

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Bigdrobek a poslední změna je stará 11 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2518

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    Ahoj přišla mě 50% sleva na WPMUDEV

    http://premium.wpmudev.org/join/?coupon=T4YY45YT543F#signup

    #13618

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    Tak 75% sleva platí ještě cca 15 hodin :)

    Za 105 USD na rok :)

    http://premium.wpmudev.org/join/?coupon=BF13#signup

    #13619

    admin
    Keymaster
    Web

    Bigdrobek: Dobrá nabídka, sice asi nevyužiju, ale díky za info! Některé pluginy a šablony vypadají zajímavě…

    #13620

    togur
    Participant
    Web

    Taky mi to přišlo. Zaplatil jsem – 75%, no nekupte to ;-)

    Zajímají mě hlavně pluginy Membership a Subscribe by email ale jsou tam i další.

    Jsem zvědavý na jejich podporu – zatím jsem se setkal s kladnými referencemi. Uvidíme.

    #13621

    admin
    Keymaster
    Web

    togur: Výborně, zapamatuju si, že máme na fóru někoho s přístupem k WPMU DEV :-) Třeba se to bude hodit při řešení nějakého problému…

    Obecně mám s podporou placených pluginů dobré zkušenosti. Občas sice sedí na fóru “sekretářky”, které odbavují obecné problémy, ale když na ně vybalíte nějaké podrobnosti o chybě, tak vše přesměrují na vývojáře :-)

    #13622

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    No pokud napíšeš 1000 příspěvků na fórum máš doživotní členství gratis. Já teda napsal za dva roky 88 příspěvků…

    #13623

    admin
    Keymaster
    Web

    1000 příspěvků, to je už docela dlouhý román :-) Procházel jsem jejich pluginy a docela se mi líbí Appointments + a Q&A (ten by se možná hodil pro naše fórum). No, možná jsem měl zkusit koupit roční zlevněné členství :-)

    #13624

    mt78
    Participant
    Web

    Mám členství 9 měsíců, doposud jsem jej moc nevyužil, ale musím to napravit, protože je to v našich poměrech hodně drahá sranda! Navíc prodloužení členství je už bez slevy a přijde na $420, viz. “Your WPMU DEV Membership: $167.60 for the First 12 Month Period, then $419.00 Every 12 Months”.

    #13625

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    Jednou jsem členství prodloužil výměnou za článek s třemi odkazy :)

    #13626

    admin
    Keymaster
    Web

    Rok už je podle mě docela dlouhá doba na vyzkoušení mnoha pluginů a zjištění, zda se budou hodit i v budoucnu, ale ten roční nezlevněný poplatek je už opravdu docela drahý. Asi doufají, že se členství zalíbí a uživatelé si na pluginy zvyknou a nebudou chtít přijít o aktualizace. A co klasická česká finta “nechat vypršet a znovu zaregistrovat ve slevě” (třeba pod jiným emailem)?

    Bigdrobek: Zajímavé, a to sami nějak nabídli?

    #13627

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    Jo zaplatil jsem členství 2010 + získal rok zdarma. Pak členství vypršelo ale pluginy fungovali dále ale bez aktualizací…

    No a nyní jsem si členství koupil znova. Určitě si členství koupím zase v nějaké akci, pokud to jen půjde :)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti