WPForo nejde přidat téma(topic)

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) WPForo nejde přidat téma(topic)

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #31618

  Rolasa
  Participant

  Dobrý den, jsem už uplně zoufalý z pluginu WPforo (forum).
  Stáhnul jsem si plugin,nainstaloval, nastavil forum a když chci přidat nové téma (topic) tak mě nahoře naskočí hláška “Přídání tématu vyvolalo chybu”. Ať už to přidám jako administrátor nebo z nově založeného profilu,tak pořád to stejné. Jsem už bezradný. Snad už někdo řešil tuhle chybu a poradí. Pokud je v tom něco složitějšího(špatně napsaný kód apod…)jsem za pomoc ochotný i zaplatit. Předem díky.

  Tady je to forum http://zleb.cz/community/

  #31625

  admin
  Keymaster
  Web

  Plugin wpForo má patrně nějaký problém s některými verzemi MySQL. Jaký používáte hosting a verzi MySQL? Pokud máte vše dobře nastavené (je možné ve fóru témata přidávat), tak zkontrolujte databázi, zda tam jsou tabulky wp_wpforo_likes, wp_wpforo_posts, wp_wpforo_subscribes či wp_wpforo_topics (pozor můžete mít vlastní databázový prefix místo defaultního wp_) a následně postupujte podle nápovědy (anglicky).

  #31627

  Rolasa
  Participant

  Děkuji za odpověd ,přeměnil jsem všechny na stejný názec viz odkaz + přidal dle napovedy ostatní tabulky (chybejici), stále to nefunguje:/.Bohužel musím použit nazev _wpwpforo_topics protože když to chci přehodit na format wp_wpforo_topics hodí mi to chybu. (možná nevim jak to předělat).

  Attachments:
  #31642

  admin
  Keymaster
  Web

  Podivné, jaký používáte hosting a verzi MySQL? Nemáte nějaké chyby v souboru error.log?

  Předpona databázových tabulek s tím asi nesouvisí, to by neměl být problém, i když máte místo wp_ orácenou podobu _wp. Změnit je to možné v souboru wp-config.php:

  $table_prefix = 'wp_';

  Ale pozor musel byste pak přejmenovat všechny tabulky (+ možná i něco v databázi).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.