Wp Super cache PHP 7.0.19 – chyba

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Wp Super cache PHP 7.0.19 – chyba

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  peeeeeta a poslední změna je stará 6 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33367

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Zdravím,
    dneska jsem chtěl upravit jeden příspěvek a doplnit do něj aktuální informace.
    Po kliknutí na tlačítko “Aktualizovat” na mě vyskočily tyto chyby

    Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (…..) in …..public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php on line 677

    Dříve se nic takovéhoto nestávalo.
    Zkusil jsem promazat cache, deaktivovat a znovu aktivovat plugin. Web využívá HTTPS.

    Tak jsem našel radu, jak to opravit viz – https://wordpress.org/support/topic/warning-realpath-open_basedir-restriction-in-effect-file-is-not-within-t/ a v následující aktualizaci již bude tato chyba opravena.

    #33371

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Tak nic, stále je tu problém, že když přijdu na web, tak se mi stáhne HTML soubor s vygenerovanou stránkou. Plugin jsem tedy prozatím vypnul.

    #33384

    admin
    Keymaster
    Web

    Těžko říci, zkuste nahlédnout do chybových logů, ale to už je zase další (samostatný) problém? Nebo to souvisí s opravou toho prvního?

    #33386

    peeeeeta
    Participant
    Web

    Souvisí to stále s pluginem WP super cache a dříve se to nedělo.
    Našel jsem ovšem dočasné řešení a to vypnout Gzip kompresi.
    Tato chyba byla v pluginu již před rokem, ale byla opravena. Ovšem teď je tam znovu, ale jen za určitých podmínek, ale nevím jakých.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti