wp-settings.php on line 204

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  sjiamnocna a poslední změna je stará 6 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33337

    MichaelH
    Participant

    Ahoj,
    myslel jsem že to je verzí PHP, ale přepnul jsem zpět na 5,6 a je to stále stejné. Jak Googluji tak nikdo to neřeší.
    Díky za pomoc

    #33338

    admin
    Keymaster
    Web

    Jak zní konkrétně celá chyba? Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu? Kdy se chyba objevila a s čím souvisí (nějaká aktualizace)?

    #33339

    MichaelH
    Participant

    Parse error: syntax error, unexpected ‘new’ (T_NEW) in /DISK2/WWW/ryvolova.cz/www/wp-settings.php on line 204

    Bohužel je to na free pipni nikdo se se mnou nebaví, co jsem tak pochytil je to php verze, ale tu jsem změnil a stejně to píše, dělají mi to všechny stránky, myslím pluginem to nebude a samozřejmě se do administrace nedostanu.

    #33341

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Ve wp-settings.php jsem našel toto (řádky 202 – 207):

    require( ABSPATH . WPINC . '/class-wp-embed.php' );
    require( ABSPATH . WPINC . '/class-oembed.php' );
    <strong>require( ABSPATH . WPINC . '/class-wp-oembed-controller.php' );</strong>
    require( ABSPATH . WPINC . '/media.php' );
    require( ABSPATH . WPINC . '/http.php' );

    Jediné, co tady můžeme zjistit, že to odkazuje na soubor wp-includes/class-wp-oembed-controller.php

    Zkuste tradiční cestu řešení problémů přes deaktivaci pluginů apod.

    #33342

    MichaelH
    Participant

    ale proč to je najednou u všech stránek. Pipni něco změnilo a wordpress už neběží

    #33343

    sjiamnocna
    Participant
    Web

    Doporučuji změnu hostingu. Očividně to není jediné, co neběží :D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti