WP Club manager

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  burgus a poslední změna je stará 2 roky, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28602

  Berry
  Participant

  Ahoj, používám na webu WP Club manager a dosud spokojenost. Jen po pravděpodobně poslední aktualizaci se opět poangličtili zkratky v tabulce. Dříve jsem si ty zkratky jako PTS přejmenoval na B. Nyní tu možnost nikde nevidím u nastavení Tabulky.

  #28616

  admin
  Keymaster
  Web

  Možnost přejmenování byla přímo v rámci administrace pluginu WP Club Manager nebo jste nějak upravoval lokalizační soubory? Když se podíváte na lokalizaci, tak tam třeba zkratku PTS vidím a můžete ji bez problémů přeložit?

  #28638

  Berry
  Participant

  Dříve to bylo možné přímo takto klubový manažer -> nastavení -> tabulka a pod nastavením kolik bodů za výhru atd.. bylo možné toto přejmenovat. Nic jsem neupravoval. Jen před pár dny proběhla aktualizace pluginu.

  #28645

  admin
  Keymaster
  Web

  Patrně verze 1.4.0 přinesla tuto změnu. Nyní to bude patrně možné přejmenovat prostřednictvím lokalizačních souborů… Můžete zkusit třeba plugin Loco Translate, s jehož pomocí si snadno přeložíte pouze potřebné věci… Případně můžete plugin lokalizovat celý v rámci GlotPress aplikace (viz odkaz výše).

  #28646

  Berry
  Participant

  Děkuji za Loco translate. O tom jsem neměl tušení.

  #28648

  admin
  Keymaster
  Web

  Zkuste, snad to pomůže. Ideální stav by byl, kdybyste to právě překládal spíše v GlotPressu, aby to bylo případně dostupné i pro ostatní :-)

  #28649

  Berry
  Participant

  Loco pomohlo. Na glotpress nevím jak. Pravděpodobně nutná registrace. Časem bych asi mohl.

  #33747

  burgus
  Participant

  Ahoj, mám problém se zobrazením soupisky hráčů. Nevím čím to je, ale prostě se mi po vložení shortcode nevypíší.. U ostatních členů (jako trenéři atp.) to funguje. Nevíte prosím, co s tím?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.