WP 4.7.2 a Album s galerií prosím pomoc.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) WP 4.7.2 a Album s galerií prosím pomoc.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  VARIO a poslední změna je stará 7 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30932

    VARIO
    Participant

    Dobrý den. S wordpressem zatim nejsem uplný kamarád a proto Vás prosím o pomoc. Potřebuji si do stránky Galerie udělat stejnou galerii s rozdělením jako tato http://viliam-ondrejka.webnode.cz/moje-prace/ Můžete mi poradit nějaký plugin? Moc Vám děkuji.

    #30937

    admin
    Keymaster
    Web

    Asi nejčastěji se na podobné galerie používá plugin NextGEN Gallery, kde můžete z nahraných obrázků vytvářet galerie a z nich potom ještě speciální alba.

    #30960

    VARIO
    Participant

    Děkuji ale to nějak divně funguje. Když si tam vložím galerii od deseti ruzných prodiktů tak tam mám z toho webu prasečák a nikdo se v tom nevyzná. Udělám si album, udělám si galerii ale nejde mi vložit album, označit ho nahledovou fotkou a do něho galerii. A nebo to je tak, že si ten plugin musím zaplatit a pak to půjde? Pokud ano tak mám smůlu protože jako student si nemohu dovolit vyhodit dva litry za nějakej plugin.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti