WP 3.2 a téma Arras

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1019

    mirekk
    Participant
    Web

    Upozorňuji ty, kdo používáte téma Arras, že s WP 3.2 nefunguje! Musel jsem obnovit na WP 3.1.4. Nechodí ani na locale, mám PHP 5.3.5

    Fatal error : Call to nedefinované metody Arras_Widget_Tag_Cloud: WP_Widget_Tag_Cloud () v / data/web/virtuals/4946/virtual/www/wp-content/themes/arras/library/widgets.php on line 404

    #8576

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, je to jeden z problémů, které se s novou verzí objevují.

    Autoři šablony Arras však pracují na úpravách, už je “neoficiálně” dostupná i nová verze 1.5.1, i když zatím ještě není v oficiálním adresáři šablon.

    Podobných problémů se šablonami a pluginy bude ještě mnoho, pokud si nejste jisti, že autoři používaných pluginů vše pořádně otestovali a vydali aktuální verze, tak raději s aktualizací několik dní počkejte, než to za vás “prošlapou” ostatní uživatelé :-)

    #8577

    neteyescz
    Participant

    Admin má pravdu, při každé větší aktualizaci WordPressu se “vyrojí” kolize témat a pluginů.

    To máte ještě tu výhodu, že jsou autoři Arras aktivní a chybu se snaží opravit.

    Jenom doplním, že v případě nějákých menších koliz přímo nové verze WordPressu, můžete použít plugin Hotfix (stáhnout), ten je ještě před vydáním opravné verze vyřeší…

    #8578

    mirekk
    Participant
    Web

    Děkuji. Stáhnul jsem aktualizaci šablony, nahrál do ní mnou upravované soubory legacy, header a single, aktualizoval WP a hle: funguje :-)

    #8579

    admin
    Keymaster
    Web

    Výborně. U podobného problému většinou rychle zjistíte, zda jsou autoři aktivní a má cenu si šablonu/plugin dále nechávat nebo raději nahradit něčím aktuálnějším…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti