WordPress 3.2 a ztracená levá lišta

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 3.2 a ztracená levá lišta

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1015

    misakralicek
    Participant
    Web

    Super tak můj WordPress postrádá levou navigační lištu, asi kolize s pluginem… hm… nic moc… a to používám samé standardní…

    5.7.2011: Admin upravil název vlákna.

    #8561

    neteyescz
    Participant

    Já aktualizoval a levé menu mi tam zůstalo, pokud to vadí, ze záloh si to vrat zpátky…

    #8562

    admin
    Keymaster
    Web

    Myslíš levé navigační menu v administraci? Nebo nějaké menu přímo na webu? Raději bych nic nevracel (pokud nedošlo ke ztrátě dat), ale snažil se zjistit, který plugin za to může (postupnou deaktivací všech pluginů). A dej nám pak prosím vědět, ať mohou být případně varováni další uživatelé…

    #8563

    neteyescz
    Participant

    Ano, něco to musí způsobovat, záloha je až spíše krajní řešení, pokud by to vadilo a nešlo zjistit, co to způsobuje. Jak píše admin, postupně zkus deaktivovat všechny pluginy. Admin, pokud se to vyřeší, to pak může napsat i do ticketu k danému pluginu.

    PS:Přístě zkus psát více s informační hodnotou a ne s tečkami…

    PS2: Případně ještě dodej screenshot…

    #8564

    misakralicek
    Participant
    Web

    Ano, dodám, omlouvám se už bylo pozdě večer, dejte mi minutku a udělám screen.

    #8565

    misakralicek
    Participant
    Web

    První screen: http://img717.imageshack.us/img717/2676/unled1thb.jpg

    Druhý screen: http://img190.imageshack.us/img190/3165/unled2cq.jpg

    Jde o problém s tím že mi jak píšete chybí levé navigační menu v administraci, ihned po instalaci nové verze se toto stalo. Myslel jsem si že je to asi nový prvek, jenže po aktualizování webu kde není žádný plugin se mi podařilo vidět, že to není normální.

    #8566

    neteyescz
    Participant

    Voalá, mám viníka, je jím plugin wp insert. Našel jsem článek na infogle. Stačí tedy znovu stáhnout plugin a přeinstalovat… Máte pravdu, už jen screenshot je značně frustrující :-)

    PS: I na stránce pluginu je mnoho dotazů.

    #8567

    misakralicek
    Participant
    Web

    A dokonce to ani není potřeba jak koukám už i na screenu update, to postačuje už vše zatím funguje :D

    #8568

    admin
    Keymaster
    Web

    neteyescz: Výborně, díky za ukázkové vyřešení problému.

    misakralicek: Příště stačí nejdříve postupně deaktivovat pluginy a najít viníka. Pro něj pak nalézt aktualizaci nebo ho nahradit jiným pluginem nebo se ho úplně zbavit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti