(woocommerce theme Mystile) nejede zobrazení fotek produktu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress (woocommerce theme Mystile) nejede zobrazení fotek produktu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22443

  koprivackej
  Participant

  Dobrý den,

  chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte co to může být za problém, nahrál jsem obrázky produktu, i jeho další obrázky jako galerie viz obrázek v příloze, ale potom na webu mi to háže hlášení že ty obrázky nefungují.

  V nastavení Mystile jsem zadal Enable the PrettyPhoto lightbox, ale nefunguje, ani když to odškrtnu tak to nefungovalo.

  Potom když jsem zadal adresu obrázku do prohlížeče přímo, vyskočila chyba 500.

  Díky moc za pomoc.

  #22448

  koprivackej
  Participant

  Už to jede, původně měla databáze předponu abc_ a změnil jsem ji na ab_ a najednou vše funguje….

  #22487

  admin
  Keymaster
  Web

  Obávám se, že to celé vůbec nechápu :-) Pokud měla databáze jinou předponu (prefix), tak by WordPress neměl vůbec fungovat? A přeponu jste měnil v souboru wp-config.php? Nebo jste tam měl dvě podobné databáze? Doporučil bych si v tom udělat pořádek, abyste neměl část dat pokaždé v jiné databázi.

  Žádný obrázek v příloze není, ale šablona Mystile by asi také neměla být problém. A ani chyba 500 by neměla souviset s předponou databáze… Nepřenášel jste web třeba na jiný hosting nebo neprováděl jiné podobné úpravy?

  #22491

  koprivackej
  Participant

  Ten prefix nakonec ani problém nebyl, jen jsem byl zmatený… Ten web se choval tak, že jsem nahrál komplet novou instalaci wordpressu + woocommerce, šablonu Mystile, potom obrázky produktů, všechno fungovalo jak má, ale druhý den to zobrazování galerie produktů a celkově všech obrázků najednou přestalo fungovat…

  Byl jsem s tím u admina serveru a ukázalo se že to celé bylo způsobené přístupovými právy, které jsme změnili přímo na serveru a už vše funguje.

  Díky.

  #22499

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za vysvětlení! Takže to můžeme uzavřít jako problém hostingu, kde bylo patrně něco špatně nastaveného. Asi to nebyl jen CHMOD na FTP, ale nějaký větší problém s právy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.