Woocommerce – nejde odoslať objednávku

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Woocommerce – nejde odoslať objednávku

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 1 rok, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36379

  Sir_Cayman
  Participant

  Ahojte,
  riešim takýto problém, jednoducho povedané, vo Woocommerce po vyplnení všetkých údajov pre objednávku sa po stlačení tlačítka “Objednať s povinnosťou platby” nič nedeje. Vôbec nereaguje. Skúšal som viacero prehliadačov, verzia Woocommerce 3.5.2 (skúšal som aj downgrade na 3.4 resp. 3.3 , avšak bez zmeny)
  Verzia WordPress 5.0.1, avšak používal som predošlú verziu, tiež to nešlo. Uprage na verziu 5 som robil so zámerom, či to nevyrieši problém.

  Máte prosím nejaké nápady ako to vyriešiť? V eshope je niekoľko stoviek produktov (vrátane variant) a nerád by som to celé dával nanovo.

  Ďakujem veľmi pekne.

  #36455

  admin
  Keymaster
  Web

  Podobné problémy nejčastěji způsobuje nějaký plugin nebo přímo šablona. Takže nejdříve zkuste deaktivovat všechny pluginy (kromě WooCommerce) a zapnout základní šablonu Twenty Seventeen a uvidíte, zda půjde objednávku odeslat. Pokud to stále nepůjde, tak se budete muset podívat do konzole prohlížeč na Javascriptové chyby a ideálně prozkoumat soubor s PHP chybami (error_log).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.