Woocommerce filtrování

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27190

  Weiron
  Participant

  Zdravím,
  nevím proč, ale když dám widget od Woocommerce “Filtrovat podle ceny”, tak se mi nic nezobrazí. Musím před tím něco nastavit někde? V nastavení jsem nic totiž nenašel.
  Pokud máte s tímto zkušenost, budu velmi rád,když mi pomůžete. Popřípadě doporučíte nějaký plugin na filtr (se kterými nemám moc dobrou zkušenost).

  Děkuji Vám za Váš čas.

  S pozdravem,
  Weiron

  #27198

  admin
  Keymaster
  Web

  Je možné to někde vidět? Co se konkrétně nezobrazí? Nastavíte widget do příslušné oblasti a vůbec se tam neobjeví? A když tam přidáte jiný widget, tak to funguje bez problémů? Přidáváte widget do nějaké oblasti určené pro samotný eshop? Nepoužíváte nějaký další plugin pro správu či skrývání widgetů?

  #27199

  admin
  Keymaster
  Web

  A ještě doplním odkaz na manuál. Najdete tam poznámku, že se logicky zobrazuje pouze na výpisech produktů, což je logické, protože tímto widgetem tento výpis vlastně omezíte. Widget ale nebude zobrazen např. u konkrétního produktu či příspěvku (ale i jinde).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.