Woo discount rules

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36603

  Robin
  Participant

  Zdravím,
  řeším takový problém s pluginem Woo Discount rules.
  Když je aktivní, společně s pluginem Ultimate Addons for WPBakery Page Builder, tak nemohu vstoupit do záložky Produkty.
  Při vstupu, na mě vždy vyskočí chyba:
  Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 360448 bytes) in /www/masojirman.cz/masojirman.cz/wp-includes/functions.php on line 3786

  Psal jsem na podporu pluginu Woo discount rules a problém jsme nevyřešili.

  Nevíte v čem může být problém?

  Díky za rady a poučení.

  #36610

  admin
  Keymaster
  Web

  Myslíte plugin Discount Rules for WooCommerce? Společně
  s dalším pluginem Ultimate Addons with WPBakery Page Builder (což je pouze doplněk vizuálního editoru Visual Composer) přesahují dostupnou PHP paměť. Máte 128 MB a webu to v této kombinaci nestačí. Pokud máte vše aktualizované (WordPress, pluginy i šablonu), tak bude možná problém ve verzi PHP. Jaký používáte hosting a jakou verzi PHP tam máte aktivní?

  #36614

  Robin
  Participant

  Tak problém byl opravdu ve velikosti PHP. Stačilo zvýšit velikost PHP na 256MB zakoupením lepšího tarifu.

  hosting: Gigaserver.cz

  Díky.

  #36617

  admin
  Keymaster
  Web

  K tomuto řešení jsem nechtěl nasměrovat, protože to vlastně není řešení :-( Normálnímu webu by mělo stačit 64 MB paměti. Pokud je to potřeba tolik paměti, tak je něco špatně. Nejčastěji je to velmi zastaralá verze PHP. Jakou máte verzi PHP?

  #36619

  Robin
  Participant

  Aha, k tomuto řešení jsme došli s podporou gigaserveru, když jsem jim napsal o změnu php.

  Verze PHP je 5.6.30

  #36622

  Robin
  Participant

  Dodatečně jsem tedy zažádal o verzi 7.2.

  #36623

  admin
  Keymaster
  Web

  Verze 5.6 už je poměrně zastaralá a může u některých pluginů způsobovat právě problémy s paměťovou náročností. Mám zkušenosti, že po přechodu na PHP 7.1 či 7.2 dochází až k třetinovému poklesu paměťové náročnosti (takže by stačil dosavadní tarif a limit 128 MB). Nevýhodou ale je, že některé starší pluginy s novější verzí neumí pracovat a způsobují chyby. U různých hostingů je možné verze PHP jednoduše přepínat, takže to lze snadno vyzkoušet a v případě problémů prostě jen přepnout zpět. Když vás ale u Gigaserveru přesunou na nový server s novější verzí PHP, tak už tam asi budete muset zůstat a v případě problémů je nějak dořešit (zbavit se starých pluginů, upravit šablonu – víceméně je to pro dobro věci, ale mohou tam být nějaké problémy).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.