Widgety

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31969

    Shrekous
    Participant

    Dobry den, mam problem s thematem Plum vybral jsem si ho ze ma mit 4 sidebary a mam aktivni pouze jeden a at jsem se koukal jak jse se koukal nikde jsem nenasel jak aktivovat dalsi 3 jako to bylo prezentovano ve view pages nenasel jsem ani free ani placenou formu mohl by jste mi nekdo prosim poradit jak to aktivovat moc dekkuji za vas cas lidicky Richard

    #31970

    Shrekous
    Participant

    Presne receno slider mi nejde aktivovat mam jen jedne ze ctyr :(

    #31984

    admin
    Keymaster
    Web

    Zkoušel jste projít různá nastavení šablony Plum v menu Vzhled – Přizpůsobit? Většinou tam bývají různé možnosti (např. změna layoutu, atd). Dále může být nějaký sidebar (respektive sekce pro umístění widgetů) zobrazen pouze pro hlavní stránku nebo pro stránky se zvolenou speciální šablonou stránky. Kde jste se dočetl, že má mít tato šablona celkem 4 sidebary?

    #32009

    Shrekous
    Participant

    Kdyz otevru demo tak vsechny okna pod primarnim obrazkem jsou ve slideru a jsou tak az 9x a koukal jsem se do cele sablony a kdyz jsem zkusil manualne pridat slider tak my cele stranky spadly a musim je del znova mam primo adresu programatora a i tam jsou aktivni slidery bez problemu a je to free nikde jsem nenasel ze by se neco melo platit proto me to zarazi jiz se jich par ve wordpressu delal at placeny nebo free ale tady mam problem tady je odkaz primo a ano zde neni zmink o placeni :( https://inkhive.com/product/plum/ moc dekuji za vas cas richard

    #32017

    mirekk
    Participant
    Web

    Neporadim, jen si povzdechnu: hrozně špatně se ty vaše příspěvky čtou

    #32019

    admin
    Keymaster
    Web

    @shrekous: Bohužel tomu moc nerozumím :-( Můžete sem dát třeba nějaký screenshot s popisem?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti