Widgety

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1462

  clone
  Participant

  Zdravím, nevie niekto prečo, ked pridám widget do hlavného bocného menu a do toho druheho, nezobrazi mi ich? zobrazuje mi len ked dam widgety do paticky.. tema je Twenty Eleven 1.3 od the WordPress team..

  nevie niekto? ďakujem

  #10756

  neteyescz
  Participant

  Podivné,

  Co tam přidáváte za widgety a nemáte aktivní nějáký kešovací plugin?

  Díky.

  #10757

  clone
  Participant

  skúšal som klasické , kalendár, meta, widget fotogalérie.. všetky išli len v pätičke.. je možné “preinštalovať” tému? možno to bude tým. iné ma nenapadá

  #10758

  clone
  Participant

  teraz som skúšal v iných témach, tam idú normálne, tému som zmazal a znova nahral a nič :(

  #10759

  admin
  Keymaster
  Web

  Nezobrazují se na celém webu nebo pouze na konkrétních stránkách a příspěvcích? Když rozkliknete např. výpis rubriky nebo použijete vyhledávání, tak by měly být vidět. Ale u konkrétních stránek a příspěvků nejsou šablonou Twenty Eleven ve výchozím nastavení používány.

  #10760

  clone
  Participant

  ano, naozaj to tak je. da sa s tym nieco robit, nejak to nastavit, aby ich zobrazovalo? ďakujem velmi pekne

  #10761

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  Pokud není tato funkce v šabloně dostupná, pak si ji budete muset tzv. dopsat. Sidebar se vypisuje pomocí PHP <?php get_sidebar(); ?>. Zrovna v případě šablony Twenty Eleven to ale nebude žádný med, protože budete muset editovat i CSS, kvůli šířce příspěvku, ten by totiž překrýval sidebar.

  S Pozdravem a přáním hezkého dne,

  Neteyes.cz

  #10762

  admin
  Keymaster
  Web

  Naštěstí to není zase tolik složité, stačí si vytvořit vlastní odvozenou šablonu a doplnit několik úprav, podorbnosti viz návody (1 a 2).

  A pokud si na to netroufáte, tak můžete použít jednoduchý plugin Twenty Eleven Theme Extensions, který funguje na stejném principu a jenom zde zaškrtnete, že chcete mít postranní panel zobrazený i na stránkách a u příspěvků.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.