Warning

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 2 roky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36817

  vojta
  Participant

  Zdravím,

  mám problém dostat se do admin sekce pro úpravy, protože mi vyskakuje tohle varování. Ví někdo co to je popřípadě jak se toho zbavit a normálně dále pokračovat?

  Děkuji

  Attachments:
  #36819

  cristela
  Participant

  Zdravím, mám podobný problém – když se chci přihlásit do admin prostředí WordPressu tak mi to hodí ERROR 524 a nepomáhá ani žádost o změnu hesla..

  Nevíte co s tím??

  děkuji marek

  web: www.cristela.cz
  email: info@cristela.cz

  #36821

  flashrad
  Participant

  Typicky jsou to varování při upgradu na vyšší verzi php…Nicméně jsou to jen varování, takže by to nemělo mít vliv na vstup do administrace. Zkuste přepnout šablonu na základní a aktualizovat wp.

  #36823

  vojta
  Participant

  I po aktualizaci WP (5.0.3) zase se chci dostat do administrace a nelze… Na obrazovce 3x WARNING a nejde nic dělat…

  #36824

  vojta
  Participant
  Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/212723/virtual/www/domains/upselmedia.cz/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59
  
  Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/212723/virtual/www/domains/upselmedia.cz/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
  
  Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/212723/virtual/www/domains/upselmedia.cz/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php:59) in /data/web/virtuals/212723/virtual/www/domains/upselmedia.cz/wp-includes/pluggable.php on line 1223
  #36825

  flashrad
  Participant

  a s tou základní šablonou ?

  #36826

  vojta
  Participant

  Při první aktualizaci jsem to zapomněl přepnout do základní šablony a teď mám velký problém se do admin sekce dostat abych to zkusil ještě jednou.

  #36827

  flashrad
  Participant

  Zkuste ještě vrátit na hostingu php na 7.2…

  #36828

  vojta
  Participant

  Zkusím vše pokud se to sekce ještě dostanu… Z dnešních 25 pokusů se zobrazují jen varování… shit

  #36829

  cristela
  Participant

  já se do skce stále nedostal – zkouším ještě PHP na 7.2. ale moc tomu nedávám…

  marek

  #36830

  flashrad
  Participant

  Šablonu můžete změnit i v databázi v tabulce _option řádky template a stylesheet změňte na u vás nainstalovanou např twentyseventeen…

  #36831

  admin
  Keymaster
  Web

  Nepřepnuli jste náhodou na hostingu na nejnovější verzi PHP 7.3.x? Samotný WordPress by měl být na tuto verzi připraven, ale mnohé šablony a pluginy zatím nikoli. Podle chyby to vypadá, že používaná šablona Layers má s touto verzí problémy. Buď přepněte na nějakou nižší verzi PHP nebo tuto šablonu natvrdo deaktivujte, např. přejmenováním adresáře wp-content/themes/layerswp na FTP. Detailní popis problému najdete např. zde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti