Výpis podstránek

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1156

  maila7
  Participant

  Zdravím,

  potřeboval bych radu jak vytvořit seznam podstránek v nadřazené stránce. Nejlépe aby to fungovalo v nadřazené stránce samo, po přidání nové podstránky.

  Příklad:

  Na stránkách http://www.ssgastronomiemb.cz mám horní pruh se stránkami, pokud uživatel najede myší na e-learning a dále klikne na vybranou třídu, na této stránce bych chtěl nechat automaticky generovat seznam podstránek. Stejně tak na hlavní stránce e-learning a ostatních nadřazených stránkách.

  Mockrát děkuji za pomoc, snažil jsem se hledal, ale nepodařilo se mi najít co bych potřeboval.

  #9160

  admin
  Keymaster
  Web

  Možností je mnoho:

  1) Vytvoříte si např. nějakou vlastní šablonu stránek, která bude používat jinou funkci pro výpis. Tím to můžete kontrolovat asi nejlépe. Funkce pro výpis bude využívat funkci wp_list_pages() (zejména parametry depth a child_of), v případě potřeby náročnějších úprav potom i get_pages().

  2) Vytvoříte si nějaký zkrácený zápis (shortcode), který budete vkládat do příslušných stránek (funkce pro výpis zůstane stejná jako v prvním bodě).

  3) Použijete nějaký plugin, případně se jím inspirujete. Existuje mnoho pluginů, které využívají pro tyto účely právě výše uvedené zkrácené zápisy, můžete některý z nich vyzkoušet, např. List Pages Shortcode, Page-list nebo Subpages Extended.

  Pokud budete potřebovat ještě konkrétnější pomoc, tak se klidně ozvětě. Určitě ale uvítáme také informaci, jak jste problém nakonec vyřešil…

  #9161

  maila7
  Participant

  Děkuji moc. Nakonec jsem použil pro mne asi nejjednodušší a dobře konfigurovatelný plugin Page-list.

  Ještě jednou mockrát děkuji.

  #9162

  admin
  Keymaster
  Web

  Výborně, děkujeme za zpětnou reakci.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti