Vložení HTML kódu do WordPressu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Vložení HTML kódu do WordPressu

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Jimzeee a poslední změna je stará 14 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #654

  maugli11
  Participant

  Mám problém z vložením html kodu do WordPressu neviem to tam nájsť možno som slepí ale prosím poradte mi niekto

  #7030

  admin
  Keymaster
  Web

  Záleží na tom, kam ho chceš přesně vložit? Můžeš ho vkládat buď do nějakého souboru šablony (jednoduše v menu Vzhled – Upravit soubory – a vybrat příslušný soubor) nebo rovnou do konkrétního příspěvku či stránky (pod nadpisem vpravo máš možnost volby Editor či HTML, takže přepni na HTML, kde pak můžeš vkládat libovolné věci).

  #7031

  maugli11
  Participant

  ďakujem

  #7032

  Jimzeee
  Participant

  Dobrý den mám problém s vložením HTML znaků do WordPressu. Při vložení HTML znaků např. <h2>nadpis</h2> tak se na stránce s úprvami v kartě editor to zobrazí správně, ale jakmile přejdu na náhled normální stránky v prohlížeči tak je tam text zobrazen jako klasický text a ne jako nadpis. Zkoušel jsem to prohlédnou i v jiném prohlížeči, ale text je stále jako text a ne nadpis.

  Předem děkuji za radu.

  #7033

  admin
  Keymaster
  Web

  Nebyl by nějaký ukázkový funkční příklad URL (klidně emailem)? Je možné, že je značka pr nadpis h2 na webu zanořena do nějakého divu a není pak dobře nastylována v souboru style.css.

  #7034

  Jimzeee
  Participant

  Děkuji za odpověď právě před hodinou jsem zjistil že tyto fonty jsou zakázané v themu který používám a na odstranění problému pracuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.