vkladani obsahu uživatelem do formuláře

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) vkladani obsahu uživatelem do formuláře

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  slosik a poslední změna je stará 3 roky, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28400

  slosik
  Participant

  Ahoj,
  potřeboval bych řešení (asi plugin), který umí udělat to aby uživatel, kterého nastavím mohl vkládat přispěvky na web pomocí předem vytvořeného formuláře, který vypíše.

  A z dat formuláře se mi sestaví příspěvěk, který má již nadefinováno kde se jaký obsah z formuláře vypíše.

  Momentálně to řeším přes 7form kde uživatel vypíše formuláře odešle se email a ten následně mi další plugin vkládá na web jako příspěvek. Tohle je nepohodlné a nefunguje to úplně dobře.

  Pomůžete mi ?
  Děkuji moc

  #28422

  admin
  Keymaster
  Web

  Takže používáte plugin Contact Form 7 pro klasickou tvorbu formulářů? Ani jsem nevěděl, že pak lze notifikační email nějak automaticky publikovat? Používáte k tomu nějaký plugin?

  Obecně se pro tyto účely používá např. plugin Advanced Custom Fields, pomocí kterého si vlastně nadefinujete formulářová políčka přímo u příspěvků a uživatel to tam pak může rovnou vyplnit a publikovat.

  #28440

  slosik
  Participant

  ad 1) přes Contact Form 7 si odešlu email už v požadované podobě a použivám pak plugin na publikovani emailu.

  ad 2) Diky za tip na Advanced Custom Fields. Vyzkouším, akorát si nejsem jist zda tam lze pak z těch custom fieldu udělat “sablona” jak a kde se ty pole zobrazí ve výsledném příspěvku. Předpokládám, že tam nebude nějaký page builder, že se musí pak custom fieldy dát přímo do šablony ?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.