url adresa obsahuje #!

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21460

  czeski
  Participant

  Ahoj, chtěl jsem dát přítelkyni jako dárek web na redakčním systému vybrala si template, podařilo se mi ho napojit, ale v přepisu url adres je někde chyba přidává se mi do url #!

  například
  http://test.ashaadox.cz/#!/splash-page

  a nevím si s tím rady

  Děkuji za reakce.

  #21462

  LinS
  Participant
  Web

  Zkusil bych se podívat do http://test.ashaadox.cz/wp-admin/options-permalink.php, respektive v Nastavení – Trvalé odkazy, jestli není zakopán pes tady.

  Omlouvám se za offtopic, ale přes několikahodinové úsilí se mi nepodařilo nikde najít téma, které je nasazené na Vámi zmiňovaném webu. Mohu se zeptat, kde jste jej získal? Velice se mi totiž líbí.

  Předně děkuji.

  Tomáš.

  #21464

  czeski
  Participant

  Dobrý den,
  s permalink jsem snad vyzkoušel všechno, ale nic nepomáhá.

  Templaty se dají stahnout za rozumné peníze na adrese

  http://www.templatemonster.com/wordpress-themes.php

  Používám tyhle templaty několik let, je to rychlejší cesta k novému designu,než se dohadovat s grafikem a 10x levnější.

  U každé šablony je podrobný návod v angličtije o implementace, většinou to zabere pár hodin

  #21475

  admin
  Keymaster
  Web

  Zmiňované šablony jsme tu už několikrát řešili (osobně se mi z technického hlediska moc nelíbí).

  Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy? Zkoušel jste nasadit výchozí šablonu Twenty Fifteen? Těžko říci, kde se to v URL adrese vzalo, ale mohl by to způsobovat nějaký Javascript. Pokud mi pošlete přístupy (FTP + administrátor WordPressu), tak se na to zkusím podívat…

  #21494

  LinS
  Participant
  Web

  To czeski: Díky za odkaz, ovšem mají tam cca 50.000 témat a i když jsem hledal vcelku dlouho, Vámi zmiňované jsem nenašel. Ve Vašem zdrojáku je číslo téma 5661, ale takové tam nemají. Mohl byste mi, prosím napsat které je to přesně téma? Abychom to tu nespamovali, poprosím na: admin@svetsplhu.cz, děkuji.

  To admin: Děkuji za informaci o nedůvěře k těmto tématům, ale měl byste doporučení na jiné téma podobného rázu? Toto uspořádání a celkový vzhled a funkce zmiňovaného tématu se mi opravdu líbí, ale na nic podobného jsem nenarazil.

  #21509

  czeski
  Participant

  Dobrý večer, velmi si vážím Vaší ochoty.

  kromě té url adresy mě ještě trápí jedna věc.

  Přítelkyně chce fotogalerii, nainstaloval jsem jí plugin nextgen, ale pokud ho spustím, tak přestane fungovat web, stále se jakoby načítá.

  Zkoušel jsem i jiné fotogalerie a stejný problém.

  Děkuji za každou radu

  #21510

  czeski
  Participant
  #21512

  LinS
  Participant
  Web

  Děkuji, to je ona :-)

  #21513

  admin
  Keymaster
  Web

  czeski: Fórum čte mnoho uživatelů a není moc vhodné zveřejňovat přístupové údaje pro všechny. Smazal jsem je a doporučuji je do budoucna raději změnit…

  Hned na začátku souboru header.php (řádek 15) je následující kód, který způsobuje zobrazování #! v URL adrese:

  header("Location: ".$webSiteUrl."#!/".$pageHash."");

  Takže jsou tam znaky propašovány pomocí PHP funkce header(). A k čemu je to potřeba? Znaky jsou patrně používány některými JS skripty, které šablona používá, konkrétně ajax.forms.js a ajax.switcher.js. Patrně jsou potřeba pro Ajaxové načítání příspěvků a nějak jednoduše se toho podle mě nezbavíte…

  Jinak zmiňovaná šablona obsahuje tyto znaky i v odkazované demoverzi.

  S výše zmiňovanými problémy bude souviset i nefunkčnost dalších pluginů, např. NextGEN Gallery, které jinak bez problémů fungují. Zkuste kontaktovat podporu šablony, aby poradili, kde by mohl být problém a zda ho lze vyřešit. Osobně si myslím, že je ta šablona z technického hlediska velmi nekvalitní a do budoucna s ní budou jenom problémy. Mimochodem, je u ní uváděna pouze podpora do WordPressu 3.5, což už je docela stará verze…

  LinS: Každopádně bych dal od těchto šablon ruce pryč, pokud chcete nějakou podobnou, tak zkuste vybírat jinde, podobné jsou dostupné např. zde.

  #21532

  LinS
  Participant
  Web

  admin: děkuji za tip, na první pohled jsou samotné šablony zadarmo, což je pro mě velké plus :-).

  #21535

  admin
  Keymaster
  Web

  LinS: Bohužel nejsou zadarmo, možná pouze některé. Jen jsem doporučil vcelku kvalitní šablony pro fotografy, které jsem už instaloval (a mám licenci). Pokud by se nějaká hodně líbila, tak se můžeme domluvit…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.