Úprava Základních informací

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  DavDejv a poslední změna je stará 5 let, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22066

  DavDejv
  Participant

  Zdravím, nevím jestli to tady je, ale každopádně jsem to nenašel. Mám WordPress a v Sidebaru nějaké widgety, jenže bych chtěl jeden widget upravit, ten základní widget, kde je přihlášení, odhlášení, registrace, RSS. Právě chci z toho widgetu vymazat ty 2 odkazy na RSS, a hlášku Čeština pro WordPress, ale vůbec netuším jak. Je ve wordpressu nějaký soubor.php ve kterém by to šlo upravit? Mám šablonu Sliding Door.

  #22072

  admin
  Keymaster
  Web

  Podobný problém jsme řešili např. zde.

  Widget “Základní informace” je přímo součástí WordPressu a bohužel není možné ho nějak snadno přizpůsobit. Jediné, co se tam může změnit (i odstranit) je odkaz na češtinu, a to pomocí filtru widget_meta_poweredby (v manuálu máte i příklad použití).

  Další odkazy jsou tam ale vložené natvrdo a není možné je upravovat. Doporučil bych v tomto případě spíše použít plugin Custom Meta Widget, který je vlastně kopií původního widgetu, jen si tam můžete libovolně zaškrtnout, co se má na webu zobrazovat.

  #22089

  DavDejv
  Participant

  Děkuji toto téma jsem skutečně přehlídl.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.