Uprava sloupců

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  M@rek a poslední změna je stará 11 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #982

  M@rek
  Participant
  Web

  Zdravím,

  je prosím nějak možná úprava sloupců tak, že mám 3-sloupcový vzhled (hlavní sloupec a 2 postraní vedle sebe) a pod ty dva postraní vložím jeden sloupec, který bude celou svou šířkou stejně široký jako oba výše postavené sloupce dohromady?

  EDIT: ježiš omlouvám se, já to prdnul do češtiny

  #8373

  admin
  Keymaster
  Web

  Na to se bohužel špatně odpovídá. Podobné věci nejsou pro začátečníky moc jednoduché, protože je třeba skloubit znalosti CSS a HTML a upravit stávající šablonu. Začal bych asi nějakým úvodním návodem a postupně se učil další podrobnosti. U některé šablony to půjde lépe a rychleji, u jiné trochu hůře. Záleží jak jsou navrženy…

  Zkus poslat odkaz na používanou šablonu, zkusíme se na to podívat…

  #8374

  M@rek
  Participant
  Web

  šablona je vytvořena v artisteru, web je zde wordpress.florbalmb.cz , jde o sloupec s FB a potažmo i vyhledávání, rád bych je roztáhl přes 2 a 3 sloupec. Mockrát děkuju za odkaz, jdu studovat

  #8375

  neteyescz
  Participant

  Zdravím,

  Moc neznám aristeer, ale myslím že šířka a výška sloupců je zde editovatelná a pokud ji nastavíš, tak facebook můžeš dát “na ležato” do šířky a na vyhledávání můžeš použít třeba google vlastní vyhledávání které umožní nastavit šířku a výšku. Jinak jak psal Admin, nauč se html a css.

  #8376

  Lukenzi
  Participant

  jj tohle v artisteeru lze měnit (třeba v tom nastavení u jednotlivých položek), každopádně než něco dělat v artisteeru tak bych se raději naučil HTML a CSS a třeba i několikrát za sebou…pořád tím strávíš míň času než úpravami toho bordelu co vyleze z tohoto programu. Šablony možná vypadaj hezky, ale ten kod…to je na mašli.

  #8377

  M@rek
  Participant
  Web

  jj, už jsem to pobral a naštudoval, teda aspoň myslím

  výsledek je zřejmý wordpress.florbalmb.cz , hledání a poblázněný FB je tak jak jsem chtěl

  díky za dokopání k tomu si něco přečíst :)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti