TwentyEleven problem s šířkou po aktualizaci šablony a wordpressu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Šablony, CSS (zobrazení webu) TwentyEleven problem s šířkou po aktualizaci šablony a wordpressu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Akrom a poslední změna je stará 6 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27397

  Akrom
  Participant

  Po aktualizaci šablony TwentyEleven a WordPressu na verzi 4.5 mi došlo k vizuální chybě na stránce. Na úvodní stránce, kde mám news a dvě menu v levém panelu došlo ke kolizi textu. Text překrývá dané ménu a odkazy v menu jsou tudíž nefunkční.
  Viz. Obrázek.
  Pokud dám ově menu zobrazit na pracé straně stránky, posunou se až dolu pod text, což je taktéž nevyhovující. Nevíte, jak tento problém řešit?
  Děkuji

  #27399

  admin
  Keymaster
  Web

  Obrázek se asi nepodařilo nahrát?

  Patrně jste narazil na jednu ze známých chyb WordPressu 4.5, která by měla být automaticky opravena již během zítřka, kdy se objeví WordPress 4.5.1. Můžete zkusit ručně opravit podle popisu chyby nebo počkat na opravnou verzi. Pokud by to nepomohlo, tak dejte prosím vědět…

  #27402

  Akrom
  Participant

  Zde obrázek k chybě.

  Attachments:
  #27406

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky, řekl bych, že to vypadá podobně jako výše odkazovaný problém, který by měl během zítřka automaticky opraven. Můžete to ale pro jistotu otestovat, stačí stáhnout druhou RC verzi pro WordPress 4.5.1 a aktualizovat ručně WordPress (překopírováním na FTP).

  #27446

  admin
  Keymaster
  Web

  @akrom: Byl problém vyřešen automatickou aktualizací na WordPress 4.5.1?

  #27449

  Akrom
  Participant

  Ano, problém byl automaticky vyřešen.Perfektní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti