trvale odkazy

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Agent1 a poslední změna je stará 4 roky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27630

  Agent1
  Participant
  Web

  Zdravím přetahoval jsem weby z wedosu na ebolu,vše proběhlo v pořádku,akorát příspěvky se mi nezobrazují,pod trvalým odkazem – název příspěvku,ale pouze pod čistým.Např. http://stavebni-servis.eu/?p=4078 – takto se mi to zobrazí ,ale při zadání http://stavebni-servis.eu/na-kucharku-roman-i-casopisy/ se mi článek nezobrazí a napíše mi to tuto chybu:Not Found

  The requested URL /na-kucharku-roman-i-casopisy/ was not found on this server.

  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Díky za rady

  #27631

  Azifaral
  Participant
  Web

  Podívejte se do nastavení trvalých odkazů, tzn. Nastavení – Trvalé odkazy a tam bude nastavený ten základní Čistý a vy si zvolíte Název příspěvku. Jakmile to zapnete, tak bude po vás chtít udělat zápis do .htaccessu, který jste z největší pravděpodobností nepřetáhl.

  #27632

  Agent1
  Participant
  Web

  ok nastaveno a jak udělám zápis do .htaccessu ?

  #27633

  Azifaral
  Participant
  Web

  No on by vám měl ten zápis nabídnout a vytvořit sám. Nicméně pokud to neudělal tak se musíte přihlásit přes FTP ke svému webu, kde v rootu vytvoříte .htaccess soubor a do něj dáte tento zápis:

  # BEGIN WordPress
  <IfModule mod_rewrite.c>
  RewriteEngine On
  RewriteBase /
  RewriteRule ^index\.php$ - [L]
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
  RewriteRule . /index.php [L]
  </IfModule>
  
  # END WordPress
  #27634

  Agent1
  Participant
  Web
  #27635

  Azifaral
  Participant
  Web

  A když jste v administraci a dáte si zobrazit nějaký příspěvek, tak si jej také nezobrazíte? Dále neměnil jste nějaká další nastavení? Zkuste vypnout všechny pluginy a také se přepněte na základní šablonu jestli nevznikl nějaký problém při tom přetahování z jednoho hostingu na druhý.

  #27636

  Agent1
  Participant
  Web

  Bohužel ani v administraci,vše jsem vyzkoušel a nic

  #27637

  Azifaral
  Participant
  Web

  Ještě jednou k tomu .htaccess souboru. Vy jste jej teď vytvářel a nebo jste jej tam měl a jenom jste tam doplnil ten rewrite modul? Protože pokud se nepletu tak wedos má trochu specifické požadavky na .htaccess a je možné, že tam máte nějaké zápisy co nekorespondují s novým hostingem. Takže zkuste smazat ten .htaccess a vyzkoušejte zda vám web funguje jako takový. Případně nechte vypnuté všechny pluginy. Pokud ano, tak pak jenom uděláte znovu ten rewrite.

  #27638

  Agent1
  Participant
  Web

  .htaccess jsem opravil podle vás,ale nic.Zkusil jsem ho smazat ,web fungoval vypnul pluginy a pak ho vytvořil znovu a opět nic

  #27645

  Azifaral
  Participant
  Web

  Omlouvám se, že jsem pak neodpověděl, ale nebyl jsem u počítače, až dnes. Koukám, že už vám ale vše funguje jak má. Kde byl problém? Případně jak jste jej vyřešil? Pro další uživatel pokud by se jim vyskytl podobný problém.

  #27647

  Agent1
  Participant
  Web

  Problém byl na hostingu neměl jsem v administraci webhostingu aktivovanou podporu souborů .htaccess. S ebolou teprve začínám,tak toto jsem nevěděl

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.