Titulní stránka – kombinace page a výpisu postů

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Titulní stránka – kombinace page a výpisu postů

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1435

  wifi_jirka
  Participant
  Web

  Ahoj lidi,

  jak byste mi prosím doporučili co nejelegantněji vyřešit, aby na titulní stránce byl nějaký úvdní text (generovaný z existující stránky-page), ale zároveň aby tam byl i výpis postů ?

  Dík moc

  #10628

  admin
  Keymaster
  Web

  Projdětě si prosím související vlákna, problematika se tu již několikrát řešila. Pokud nic nepomůže, tak to ještě upřesněte…

  #10629

  wifi_jirka
  Participant
  Web

  Ahoj,

  zaslaný seznam témat mi bohužel nepomohl (odkazují se mezi sebou a možná by to trochu chtělo pročistit, protože Post Page Associator už asi nefunguje)

  Vyřešil jsem pluginem Improved included page, pomocí kterého jsem vložil shortcode iinclude_page(666) do index.php a nasosnul požadovanou stránku.

  #10630

  admin
  Keymaster
  Web

  Pravda, vypadá to sice trochu nepřehledně, ale je třeba projít zejména starší vlákna, kde je podrobnější popis (zejména zde je i návod na řešení bez použití pluginu). Novější související vlákna jsou pak už jen odkazována právě na ty starší :-)

  Díky za informaci o nefunkčním pluginu Post Page Associator, doplnil jsem informaci do příslušného vlákna, plugin je sice dále vyvíjen a umí toho opravdu hodně, ale bohužel už není dostupný zdarma, ale pouze v placené podobě.

  Plugin Improved Include Page jsme také doporučovali (např. zde). Dalšími použitelnými pluginy jsou List category posts (informace zde) či Blog-in-Blog (informace zde).

  Tak teď už v tom bude snad zase trochu pořádek… Pokud někdo objevíte nějaký jiný zajímavý plugin, tak ho sem prosím určitě napište…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.