Tip na rychlé zprávy ve wordpressu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Projekty, akce, diskuze Tip na rychlé zprávy ve wordpressu

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  sjiamnocna a poslední změna je stará 8 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #24861

  newsivet
  Participant

  Potřebovala bych zprovoznit na svém webu sekci, kde bych mohla psat rychle zpravy podobne jako to ma blesk zde: http://24hodin.blesk.cz/

  Ma nekdo tip ci napad? pozaduji to nasadit na web ve wordpressu. Díky

  #24862

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Jeden poněkud starší plugin: https://wordpress.org/plugins/news-cpt/
  obávám se ale, že bez drobných úprav šablon se neobejdete, ani s žádným jiným pluginem, takže bych doporučoval zadat to jako zakázku, buďto zde http://prace.separatista.net/ anebo na webtrhu ( http://webtrh.cz/ )

  A nedávejte za to zbytečně moc, se správným materiálem dle mého názoru je to práce tak asi na hodinku, ani ne – samozřejmě nevím jak profi programátoři (třeba to budou zdokonalovat déle… ;) ) ;)

  #24919

  mirekk
  Participant
  Web

  A co třeba si udělat profil na Twitteru, zprávy psát tam a načítat je pluginem? Jen nápad, ušetříte tím i přihlašování do administrace při každé zprávě atd…

  #24927

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Kdysi jsem dělal něco podobného pro web skutecnosti.cz – widget do sidebaru, možná by se to dalo jednodušeji předělat. Více info předám na mail: jancikuvmail(zavináč)gmail.com (v případě zájmu, protože to budu muset nejprve najít)

  Co se týče přihlašování, twitter taky vyžaduje přihlášení, ne? Pokud někdo nemá TW účet, tak by se musel zaregistrovat, ikdyž pravda, že tím zabijete 2 mouchy jednou ranou – propagaci na sociální síti a publikaci příspěvku.

  Myšlenka je super, ale pokud někdo vysloveně nepotřebuje (či nechce) účet na Tw, tak to není úplně šťastné…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.