tag cloud ve stránce

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  peekaa a poslední změna je stará 7 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3392

  peekaa
  Participant

  Chci si dát do stránky výpis všech tagů, tag cloud. Našel jsem si, že by to mělo dělat <?php wp_tag_cloud( $args ); ?> . Ale to nejde takto přímo vložit přímo do stránky, nebo jsem to alespon nenašel. Tak jsem ale našel, že se musí udělat jakási šablona, která se kamsi uloží, a pak při vytváření stránky tam mám mít volbu “Page Atributes” http://en.support.wordpress.com/pages/page-attributes/, kde si navolím tu svojí šablonu. Problém je, že v Page atributes mám jen Nadřazená stránka, ale to Template tam není. Takže mám spousty problémů a nejak se nedokáži hnout z místa… Zkoušel jsem také kod <?php wp_tag_cloud( $args ); ?> vkládat do purehtml snippets, ale to mi také nefungovalo. Díky za nakopnutí.

  #15693

  Lukenzi
  Participant

  můžu tě nakopnout tímto článkem http://wp-blog.cz/756-jak-vlozit-libovolny-widget-do-clanku-nebo-stranky/ . Místo Widgetu pro kalendář použij widget pro štítky.

  #15694

  peekaa
  Participant

  Díky moc! :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti