TablePress – jazykové mutace

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) TablePress – jazykové mutace

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  petrkundrat a poslední změna je stará 5 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21580

  Malej_viktor
  Participant

  Zdravím.
  Používám na webu qTranslate Plus a TablePress. Rád bych použil jednu tabulku v různých jazykových mutacích. Mění se pouze hlavička. Nainstaloval jsem si rozšíření TablePress Extension: qTranslate Shortcodes, ale při použití zápisu jako v qTranslate mi to nefunguje. Používá tuto kombinaci někdo?

  Díky za radu

  #21582

  admin
  Keymaster
  Web

  Je možné, že rozšíření qTranslate Shortcodes pro TablePress funguje pouze s původním pluginem qTranslate (ale ten má zase jinou spoustu problémů) a nikoli novější verzí qTranslate Plus (tam se objevily také nějaké problémy s novou verzí WordPressu 4.1). Ale teoreticky by tam ani nebylo zmiňované rozšíření potřeba? Do tabulky můžete vkládat libovolné zkrácené zápisy (shortcode), pouze tam možná bude nějaký konflikt s jazykovou verzí. Myslím, že TablePress by měl ale fungovat s dalším podobným pluginem mqTranslate (netestováno).

  #21599

  Malej_viktor
  Participant

  Díky. Až budu mít čas si s tím pohrát tak to vyzkouším a dám vědět.

  #22096

  petrkundrat
  Participant

  Dobrý den,
  po instalaci qtranslate jsem narazil na problém, že mnou instalované téma wordpressu (http://www.simon-li.com/projects/kowloonbay-wp/) je sice dvojjazyčné, ale tím že zde není sidebar, nevím jak zobrazit přepínače jazykových verzí (vlajky).

  Můžete mi prosím poradit, na foru k theme mě odkázali na forum k pluginu qtranslate (na vás).

  Díky moc za odpověď
  Petr K.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti