Stěhování WP

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2513

  forest1291
  Participant
  Web

  Zdravím,

  už skoro rok trvá můj problém s WP (viz topic id=1716), takže jsem se rozhodl to nějak radikálně vyřešit.

  Jelikož chci zároveň přestoupit na novou doménu, napadlo mě, že právě na tu novou doménu nainstaluju WP a poté přetáhnu obsah nynější stránky. Jen nevím, zda to jde tak jednoduše. Hlavně nechci přijít o data, která už na webu jsou. Můžete prosím vyvrátit, nebo potvrdit můj plán? Děkuji mockrát.

  #13591

  Lukenzi
  Participant

  Změnou domény vůbec nic nevyřešíte, počkal bych jaký problém najde admin, případně bych změnil celý hosting…

  #13592

  admin
  Keymaster
  Web

  Zmiňovaný problém by měl být vyřešen. Pokud se ale přesto chcete stěhovat, tak doporučuji projít související vlákna, kde najdete tipy a návody. Obecně je nejlepší zkopírovat aktuální obsah webu (FTP i databáze) na nový hosting (abyste zachoval i nahrané obrázky) a při změně domény provést příslušné úpravy v databázi. Doporučil bych ale zůstat u Endora.cz, zaplatit si hosting (nepoužívat free kvůli nedostatečnému memory_limit kvůli používaným náročným pluginům), koupit někde vlastní .cz doménu (třeba podle nejlevnější ceny) a nasměrovat ji na tento hosting.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.