Statistika uživatelů

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  fancomp a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1228

  Jirik
  Participant
  Web

  Dobrý den, nemůžu dohledat jak nastavit, nebo který plugin nainstalovat, aby se mi zobrazovali statistiky jednotlivých uživatelů. Mám na mysli jejich aktivity na portálu. Poslední přístup, doba strávená na portálu, přidání článku či příspěvku, mazání a jiné úpravy.

  Nepochybuju, že už se to tu jistě někdy řešilo, ale já to nenašel. Můžete mi prosím poradit? Děkuju předem Jirka

  #9594

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  Také nepochybuji, že se tu to již řešilo a také nemohu dané téma najít… :-)

  Jinak, osobně bych doporučil např. plugin amr-users, ten v podstatě shromažďuje všechny informace o uživatelích. http://wordpress.org/extend/plugins/amr-users/ . Dále jsem našel následující plugin: http://wordpress.org/extend/plugins/runescape-user-stats/ , podobné věci dokáže i plugin Wassup http://www.wpwp.org/ .

  Existují pak i pluginy StatPress a Piwik .

  Neteyes.cz

  #9595

  admin
  Keymaster
  Web

  Přesně tak, pro sledování uživatelů existuje mnoho pluginů (některé to mají jen jako součást nějaké další činnosti). Každý umí trochu jiné věci a určitě uvítáme, pokud nám sem napíšete, který jste si nakonec vybral a proč…

  #9596

  Jirik
  Participant
  Web

  Děkuju vám za doporučení a reakci. Zkusil jsem instalovat výše doporučené a jako uživatelsky přívětivé a intuitívní mi zatím vychází WassUp. Nejdřím musím zjistit všechny možnosti které plugin nabízí, ale už ted vím že to je to co jsem očekával.

  Děkuju za vaši práci na WP Jirka

  #9597

  fancomp
  Participant

  Já používám plugin stat press – je velice přehledný a zároveň tahá spoustu dat, jako nejčasteji prohlížené stránky, odkud uživatel přišel, přez jaké spiders, kolik stránek bylo prohlédnuto a pod.

  V kódu lze nadefinovat i kolik se má dat zobrazovat – např. zobrazovat počty prohlédnutí u 20 stránek podle pořadí a podobně.

  V případě že se nastaví mazat data po 1 měsíci nezabírá tolik místa.

  Shrnuto – velice povedený plugin

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.