Správa stránek nereaguje

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #31628

  aloch0603
  Participant

  Dobrý den,
  potřeboval bych poradit s webem. Stáhl jsem plugin BackupGuard, vytvořil zálohu. Potom jsem chtěl aktualizovat wordpress z verze 4.4.8 na verzi 4.7.3. V průměhu instalace nové verze se instalace zasekla a na WP jsem se nemohl přihlásit a stránka byla v údržbovém stavu. Po chvíli stránka opět fungovala ale správa stránek je celá rozhozená. (viz. obr.1) Při klepnutí na například přidat příspěvek ale i další se mi ukáže tohle (obr.2). Máte někdo nějaké zkušenosti co s tím? případně potřebujete bližší vysvětlení problému?

  Díky za odpovědi

  #31678

  admin
  Keymaster
  Web

  Patrně aktualizace nedoběhla do konce, těžko říci proč. Můžete zkusit zapátrat v souboru error.log, zda náhodou nenajdete příčinu (může se to opakovat). Stáhněte si instalační balíček pro nejnovější WordPress 4.7.3 a nahrajte všechny soubory na FTP (nechte i nahradit stávající). Pokud se to nezlepší, tak budete muset na zkoušku deaktivovat všechny pluginy a šablonu a podívat se, zda není příčina problému v nich…

  P.S. Zajímavá služba BackupGuard, to je nejen samostatný plugin, ale zrovna poskytnou i uložiště pro zálohy (zdarma do 500 MB)?

  #31694

  Ivotour
  Participant

  Dobry den, kdyz chci upravit stranku nebo aktualizaci, tak mi pise hlaseni:

  Varování : require_once (/web/htdocs2/ubytovani_ivocz/home/www/wp-content/plugins/contact-form-7/admin/admin.php): Nepodařilo se otevřít proud: Žádný takový soubor nebo adresář v / web / htdocs2 / ubytovani_ivocz / home / www / wp-content / plugins / contact-form-7 / settings.php na řádku 20 
  
  Fatal error : require_once (): Nepodařilo otevření potřebná "/ web / htdocs2 / ubytovani_ivocz / home / www / wp-content / plugins / contact-form-7 / admin / admin.php "(include_path = '.') v /web/htdocs2/ubytovani_ivocz/home/www/wp-content/plugins/contact-form-7/settings.php on line 20
  #31695

  Ivotour
  Participant

  Jeste mi do mailu chodi hlaseni:

  Re: [http://www.ubytovani-ivo.cz] Site Lockout Notification
  
  Site Lockout Notification
  Host/User 	Lockout in Effect Until 	Reason
  User: admin 	2017-03-13 21:06:59 	too many bad login attempts
  Release lockouts from the Active Lockouts section of the settings page.
  #31699

  admin
  Keymaster
  Web

  Původní problém s nefunkčností webu se podařilo odstranit?

  Email je patrně součástí bezpečnostního pluginu iThemes Security, který máte nastavený, aby odesílal informace o každém pokusu o přihlášení. Osobně si myslím, že je to zcela k ničemu a jen budete dostávat spoustu emailů :-) Ideálně můžete deaktivovat a smazat celý plugin.

  Dále to vypadá na nějaký problém s pluginem Contact Form 7. Máte na webu jeho aktuální verzi? Zkuste ho opět ručně přeinstalovat (stáhnout aktuální verzi a nahrát soubory na FTP).

  #31700

  aloch0603
  Participant

  Dekuji za rady. Momentalne na tom pracujeme. Az se nekam posuneme tak dam vedet jak jsme dopadli. :)

  #31745

  admin
  Keymaster
  Web

  Emailové pokračování:

  Dobry den,
  to je nejhorsi ze se ja nedostanu do nastaveni, na cokoliv kliknu hlasi mi to.

  Dobrý den,
  moc tomu nerozumím, do jakého nastavení se nedostanete?

  Dobry den, uz je to dobry, byla nejaka poruha.

  Podařilo se tedy problém odstranit a zjistit, co bylo jeho příčinou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.