Špatné odkazy na pdf texty u příspěvků.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Špatné odkazy na pdf texty u příspěvků.

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  karlicka a poslední změna je stará 1 rok, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #39557

  NoFire
  Participant
  Web

  Ahoj Můžete mi prosím někdo poradit ?
  Předělával jsem stránky obce a abych je mohl v klidu dělat, přesměroval jsem doménu obec-nesuchyne.cz na svojí doménu nesuchyne.cz kam jsem nahrál staré stránky. Takže kdo přišel na stránky byl přesměrován na moje stránky nesuchyne.cz.

  Abych se na stránky obec-nesuchyne.cz a mohl a dělat web, použil jsem alternativní adresu obec-nesuchyne.cz.uvirt60.active24.cz. Tam jsem vyrobil nový web a myslel jsem si, že pak jen vrátím zpět přesměrování a vše bude OK. Pro zobrazování příloh v PDF jsem použil plug-in PDF Embedder. Web chodí, ale pokud kliknu na přílohu u příspěvku, tak ten plug-in ohlásí, že soubor musí být na stejné doméně. Ona tam zůstala ta původní alternativní adresa a tu to nebere. Zkoušel jsem tady odkazy natvrdo přepsat v databázi (Update … replace (…)), ale to taky moc nepomohlo. Ale nevíte někdo jestli to nejde nějak jednoduše opravit ?
  Díky Milan

  #39561

  karlicka
  Participant

  Ahoj, tak s tím ti bohužel asi nebudu moci, Milane, poradit. Dělám sice v IT už nějakou dobu (přesněji od roku 2006 jako SEO manažer, ale s tímto jsem se u žádného klienta ještě nesetkal. Asi si budeš muset najmout nějakého pořádného programátora.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti