Špatně fungující šablona

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Špatně fungující šablona

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1050

  polci
  Participant

  Zdravím,

  chci poprosit o pomoc v následujícím:

  Koupil jsem šablonu http://themes.themolitor.com/wpnavigator/ a nainstaloval na svůj hosting – 3Gnet(tečka)cz. Na první pohled funguji, ale pokud chci přiblížit nebo přepnout mapu na foto, tak už to nelze. Funguje jen při rozkliklém příspěvku.

  Předem díky za rady

  #8711

  admin
  Keymaster
  Web

  Nevím, jestli jsem to celé dobře pochopil, ale z nějakého důvodu nefunguje při překlikávání mezi příspěvky u spodního boxu automatické přesunování po mapě? Nebo něco jiného?

  Používáte nejnovější verzi šablony The Navigator (ze 14. července 2011)? patrně půjde jen o nějakou chybu v nastavení šablony, projděte si všechny návody, případně můžete položit dotaz i autorovi šablony (vypadá to, že je vcelku aktivní a reaguje na dotazy + doplňuje nové funkce). Bohužel nemohu šablonu vyzkoušet, takže nedokážu lépe odpovědět. Ale pokud se vám ji nepodaří zprovoznit, pošlete přesný popis toho, co nefunguje a přihlašovací údaje (adminitsrace WordPressu a FTP) na email pavelevap@separatista.net, zkusíme se na to podívat.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.