Smazaný obsah

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3670

  Nucks
  Participant

  Zdravím, můj WordPress se zbláznil. Zmizely mi všechny příspěvky, stránky a menu. Zůstaly komentáře, rubriky (u rubrik je napsán počet příspěvků v dané rubrice), štítky, pluginy a veškerá nastavení. Jsem tam jediný administrátor a při napsání nového příspěvku jej nemohu ani sám publikovat, pouze odeslat ke schválení a i to když odklepnu, tak se zobrazí hláška “Nemáte oprávnění…”. Jsou tam registrovaní i další uživatelé – dva redaktoři, 3 spolupracovníci a dva návštěvníci.

  Na FTP se přihlašuji pomocí SSH, hesla silná. Včera večer jsem tam ještě editoval (přidání nového custom post type) a dneska ráno jsem se přihlásil a zjistil tohle. Zkoušel jsem WP přeinstalovat z administrace ale beze změny. Nevíte v čem by mohl být problém?

  #16480

  admin
  Keymaster
  Web

  Včera večer jsem tam ještě editoval (přidání nového custom post type) a dneska ráno jsem se přihlásil a zjistil tohle.

  Nemohla by to být příčina? Patrně jste nějakým způsobem deaktivoval základní typy obsahu (příspěvky, stránky, menu). Pořád jsou v databázi, ale nemůžete je patrně upravovat v administraci (nejsou aktivní).

  Zkusil bych deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Thirteen.

  #16481

  Nucks
  Participant

  Díky za radu. Bohužel nepomohlo.

  Po přidání custom post type jsem tam ještě vkládal informace a vše fungovalo.

  Nějaké další nápady?

  //edit: Vypadá to na chybu hostera. Řeším to s ním.

  #16482

  Nucks
  Participant

  Takže problém vyřešen. Jednalo se o poškozenou tabulku cms_posts, která to vše způsobila. Chyba nebyla přímo ve WordPressu.

  Děkuji za pomoc.

  #16483

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za zpětnou reakci. Opravovat a optimalizovat databázové tabulky můžete i přímo s pomocí WordPressu (manuál), ale někdy je opravdu potřeba zásah hostingu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.