Smart slider nezobrazuje se při vrácení z podstránky na homepage

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Smart slider nezobrazuje se při vrácení z podstránky na homepage

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Berry a poslední změna je stará 1 rok, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36964

  Berry
  Participant

  Zdravím, mám problém kterého jsem se nedávno všiml. Používám na homepage Smart slider. Klasicky když někdo přijde na hlavní stranu tak vše OK. Pak ale když přejdu kamkoliv jinam a vrátím se zpět na hp tak se slider již nezobrazí. Lépe řečeno zobrazí se prázdná plocha. Jako kdyby tam slider byl, ale nezobrazí se obrázky. Nejsem si jistý jestli je to tak od začátku, ale je možné, že to může být způsobeno přechodem na https? Musel jsem při přechodu smazat a znovu nahrát logo a favicon.

  www.reobstav.cz – zde je web

  #36980

  admin
  Keymaster
  Web

  Plugin Smart Slider 3 vypadá dobře. Zkoušel jsem to podle popisu, tedy zobrazit úvodní stránku, kliknout na nějakou jinou stránku a vrátit se zpátky na úvodní stránku a slider tam pořád vidím? Možná je to problém konkrétního prohlížeče? Zkoušel jste anonymní okno prohlížeče?

  #36993

  Berry
  Participant

  Už jsem to vyřešil. Problém byl plugin Autoptimize. Po deaktivaci vše šlape jak má.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.