SIMPLE PRESS – ČEŠTINA

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6266

  Ric007
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s instalací češtiny u Simple Press fora. Stáhl jsem všechny potřebné soubory ve formátu *.mo nebo *.po s češtinou z http://glotpress.simple-press.com/projects, v souboru WP-CONFIG už jsem měl nastaveno define(‘WPLANG’, ‘cs_CZ’)takže jsem nic neměnil a v nastavení pluginu v záložce Integration – Storage locations je snad také vše v pořádku. Můžete mi poradit proč se mi ta čeština ve fóru nezobrazuje??? Kde jsem udělal chybu???

  #17091

  adam23
  Participant

  Něco podobného se mi taky stalo u jedné šablony, nakonec to způsoboval jeden plugin, doporučím tedy všechny deaktivovat a jestli čeština bude v pořádku, bude to způsobovat nějaký plugin…

  #17092

  Ric007
  Participant
  Web

  Jiným pluginem to nebude…

  #17093

  admin
  Keymaster
  Web

  Fórum Simple:Press je zajímavé, sice ani není v oficiálním adresáři WordPressu, ale vypadá velmi dobře.

  Lokalizace mi funguje bez problémů, jen pozor na umístění jednotlivých souborů. Administrace skoro není přeložena (asi 3 %) a pokud chcete češtinu hlavně na webu, tak musíte stáhnout lokalizační soubory pro příslušnou šablonu. Příklad:

  Po aktivaci fóra je nastavena výchozí šablona “Default”, ke které si musíte stáhnout češtinu (hlavně soubor spDefault-cs_CZ.mo, další .po soubor slouží hlavně pro úpravy) a tu nahrát do adresáře wp-content/sp-resources/forum-language/sp-themes. Tímto způsobem mám skoro všechno počeštěné.

  Mimochodem, proč jste nakonec zvolil toto fórum a jaké s ním máte zkušenosti?

  #17094

  Ric007
  Participant
  Web

  Hele super ono to fakt pomohlo. Stáhnul jsem vše a nahrál dle návodu. Díky moc :-D

  Jinak s forem nemám moc zkušeností – zkoušel jsem bbpress a Phbb, ale nějak mi to nešlo a přišlo složité. Kupodivu tohle má zajímavé nastavení i potřebné theme. Jen doufám, že podpora vydrží co nejdéle, jelikož u tohoto Simple:Pressu opravdu nevím jak pak zkopíruju ty píspěvky do jiného pluginu.

  Ještě jednou fakt díky moc. Super :-D

  #17095

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za zpětnou reakci! Osobně spíše doporučuji bbPress, ale pokud zatím vše funguje, tak by to neměl být problém (fórum Simple:Press se podle webu stále vyvíjí). A když se v budoucnu nějaký problém objeví, tak bbPress umí celé fórum naimportovat, takže nemusíte mít žádné obavy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.