SendPress plugin

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Karel Řehák a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22033

  lili
  Participant

  Dobrý den, instalovala jsem si plugin SendPress pro zasílání newsletterů, vše ohledně zasílání chápu, jen nevím jak mám na stránky nastavit odkaz kde se mohou lidé přihlásit k odběru novinek. Nikde v nastavení pluginu to nevidím. Poradí mi někdo prosím?
  Moc děkuji,
  Lili

  #22035

  admin
  Keymaster
  Web

  Plugin SendPress vypadá zajímavě. Pokud chcete zobrazit pro návštěvníky webu políčko pro zadání emailové adresy (tedy přihláška k odebírání newsletteru), tak můžete použít buď widget (např. do postranního panelu) nebo vložit do libovolné stránky (či příspěvku) zkrácený zápis (shortcode).

  #22039

  lili
  Participant

  Dobrý den, moc děkuji za rychlou a hlavně užitečnou pomoc, použiji ten widget. S pozdravem, Lili

  #22067

  Karel Řehák
  Participant
  Web

  Už několik měsíců hledám plugin na AUTOMATICKÉ rozesílání newsletterů, který by nahradil dosud používaný “Ajax Newsletter”, který se už x let nevyvíjí. Nevíte někdo o něčem?
  Ajax Newsletter funguje tak, že se napíše příspěvek a když se klikne na “Publikovat”, tak se AUTOMATICKY rozešle informace, že web byl aktualizován a je přiložen kus příspěvku. Nemusí se nic vytvářet, nic odesílat ručně… Bohužel to neumí posílat třeba obrázky…

  #25309

  Evina
  Participant

  Karle, mám přesně stejný problém, od tvého příspěvku uplynulo několik měsíců, už jsi to vyřešil? Našel jsi nějaký plugin?
  Já mám k tomu ještě to, že nepotřebuju formulář na stránkách, mám vlastní osobní databázi. Ale nevím, kde hledat, jak požadavek vyřešit. Můžete někdo poradit? Dík!

  #25320

  Karel Řehák
  Participant
  Web

  Ahoj, nakonec jsem t vyřešil pluginem Subscribe2 a šlape to k mé spokojenosti!

  Subscribe2

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.