Safe-Mode / hosting

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1174

  r_a_d
  Participant

  Ahoj, mám placený hosting u PIPNI. Samotný WP jede v pohodě, ale problém nastává, když chci zprovoznit jakoukoliv slušně vypadající galerii. Aktivace ještě projde, ale pak už je to většinou jen sled následujících hlášek:

  Directory wp-content/flagallery/ didn’t exist. Please create first the main gallery folder !

  Directory wp-content/flagallery/ is not writeable !

  The server setting Safe-Mode is on !

  If you have problems, please create directory wp-content/flagallery/xyz and the thumbnails directory wp-content/flagallery/xyz/thumbs with permission 777 manually !

  atd atd…

  Fórek s “define(‘WP_TEMP_DIR’…” jsem zkoušel, nepomohlo. Přenastavení chmod taky ne. Na local jede vše v poho, takže počítám, že se výše uvedené týká nastavení serveru.

  Máte s tím někdo zkušenost?

  #9203

  neteyescz
  Participant

  Zdravím,

  Safemode může pro některé pluginy znamenat nepřekonatelný problém, jako tomu je třeba v případě tohoto topicu: http://forum.cwordpress.cz/problemy-s-konfiguraci-f7/wordpress-a-safe-mode-on-nefunguje-nextgen-galerie-t38.html. U hostingu pípni bohužel SafeMode vypnout nejde, ostatně se můžete podívat sám do manuálu: http://manual.pipni.cz/read.php?id=38.

  Osobně myslím, že toto nelze vyřešit jinak, než poradou s provozovatelem.

  Neteyes.cz

  #9204

  mirekk
  Participant
  Web

  Já kvůli SafeMode odešel od pipni.cz jinam, nechtěli slyšet na mé prosby

  #9205

  r_a_d
  Participant

  Díkes! Že to nejde u pipni vypnout, vím, jen jsem nevěděl, jestli to jde nějak obejít… V tom případě je nasnadě další otázka – jaký hosting se má s WP a jeho pluginy rád?

  #9206

  neteyescz
  Participant

  Vyzkoušený a také nejlevnější je jednoznačně Wedos!

  #9207

  r_a_d
  Participant

  Vypadá to fajn. Takže u Wedos se safe-mode žádné problémy?

  #9208

  neteyescz
  Participant

  Osobně žádné nemám. Ale radši se zeptejte podpory…

  #9209

  admin
  Keymaster
  Web

  Obecně by se v současné době už nemusel safe_mode na hostingu zakazovat, server lze ochránit i jiným způsobem (nehledě na to, že bude tato direktiva postupně zrušena). Na druhou stranu by to podle mě ani nemusely pluginy zcela vyžadovat, samotný WordPress funguje i se zapnutým safe_mode bez problémů. Zkusil bych možná ještě kontaktovat autora pluginu, zda by to nešlo opravit…

  Jinak Wedos by měl být bezproblémový. Pokud si ho objednáte po kliknutí na banner z naší hlavní stránky, tak dostaneme i nějakou odměnu :-) Ještě levnějším řešením je Gigaserver, ale tam je trochu na hraně memory_limit a některé pluginy už by nemusely fungovat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti