Šablony – chyba na chybě

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2952

  podzemnik
  Participant

  Ahoj. Mám verzi WP 3.5.1 a nainstalováno několik šablon a ani jedna nefunguje. Mám hosting u Gigaserveru. Ta poslední, Pinboard 1.0.6, háže chybovou hlášku

  Fatal error: Call to undefined method WP_Query::is_home() in /www/mojedomena.cz/mojedomena.cz/wordpress2/wp-content/themes/pinboard/functions.php on line 492.

  Pamětí to není, podle “WP-Memory-Usage” zabírá to 9 MB ze 70 dostupných. CHMOD jsem všude nastavil na 777, safe mod je na OFF. Jediné, co mám trochu jinak oproti implicitnímu nastavení WP, je to, že je nainstalován v adresáři /wordpress2/ (tzn. URL adresu instalace WordPressu mám na “http://www.mojedomena.cz/wordpress2”, zatímco Home Page pochopitelně na “http://www.mojedomena.cz/”. Je možné, že to je tím, tzn. musí se někde v konfiguraci nastavit ručně cesta?

  Jestli to není tím, tak čím to je? :) Děkuji moc za případnou pomoc.

  #14900

  admin
  Keymaster
  Web

  Zkuste WordPress automaticky přeinstalovat, vypadá to, že nemáte na FTP kompletně nahrané všechny .php soubory…

  #14901

  podzemnik
  Participant

  Jste jako blesk. Implicitní šablona mi ale jede – i tak doporučujete reinstalaci?

  #14902

  admin
  Keymaster
  Web

  To byla náhoda, zrovna jsem kontroloval fórum :-)

  Ano, reinstalací určitě nic nezkazíte, je to jedno kliknutí myši a vyloučíte tím některé možné problémy. Šablona Pinboard by neměla mít žádný zásadní problém. Stejná chyba už se jednou objevila a byla vyřešena aktualizací WordPressu, což je ale podivné, pokud používáte nejnovější verzi WordPressu?

  #14903

  podzemnik
  Participant

  Vaše rada byla prostá, ale o to víc jsem vděčen, že funguje. Stačilo aktualizovat WP a cajk. Díky moc!

  #14904

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky, takže tam nakonec byla nějaká starší verze WordPressu nebo špatně nahraná aktuální verze?

  #14905

  podzemnik
  Participant

  No těžko říct. WP jsem instaloval 3. března, verze byla 3.5.1 Teď jsem verzi aktulizoval – je to pořád 3.5.1, má ale novější vzhled a všude na mě skáčou novinky.

  #14906

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak to byla patrně nějaká starší verze, jen je podivné, že se vám zobrazovala jako 3.5.1. Nemohlo to být třeba 3.3.1? To už je ale jedno, hlavně že to funguje… Každopádně pokud jste aktualizoval, tak tam bylo tlačítko “Aktualizovat” a pokud jste pouze provedl reinstalaci, tak tam mělo být tlačítko “Přeinstalovat”.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.