Šablona ČRDM – rozšřená

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 měsíců, 4 týdny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37947

  Iken
  Participant

  Dobrý den,
  pro vytvoření stránek jsem si ve wordpressu vybral šablonu “ČRDM – Rozšířená, verze: 0.2.2”. Na stránkách nechci, aby se mi na pravé straně (v pravém postranním panelu) zobrazoval widget. Takže jsem všechny widgety odstranil. Bohužel na stránkách mám stále zobrazené hledání a archiv. V případě, že tam nějaký widget dám, tak se mi na stránce správně zobrazí, ale pokud ho v nastavení vymazažu, tak na stránkách mám stále hledání a archiv.

  Používám WordPress 5.2.3

  Nevíte, kde by mohl problém?

  Díky za případné odpovědi.

  #37948

  admin
  Keymaster
  Web

  Takže používáte českou šablonu CRDM Advanced, což je odvozená šablona pro GeneratePress?

  Většinou to ale funguje tak, že pokud šablona obsahuje nějaký postranní panel (sidebar) a uživatel tam ručně nepřidá žádný widget, tak se tam objeví nějaký defaultní obsah (aby bylo vidět, že tam sidebar existuje). V šabloně GeneratePress to lze ale vcelku jednoduše (pomocí filtru) vypnout (netestováno).

  #37949

  Iken
  Participant

  Omlouvám se, ale jsem absolutní začátečník v oblasti redakčních systémů… Kam tento filtr mám přidat?

  Díky moc!

  #37965

  admin
  Keymaster
  Web

  Bohužel už používáte odvozenou šablonu, ze které nemůžete udělat další odvozenou, takže zbývá spíše asi plugin. Pokud s tím nemáte moc zkušenosti, tak bych asi zkusil raději plugin Code Snippets a po jeho aktivaci tam můžete odkazovaný kód vložit jako samostatný tzv. “snippet”.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.