rychlý edit článku

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  sjiamnocna a poslední změna je stará 7 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3121

  peekaa
  Participant

  Nedá se nějak udělat “rychlý edit článku”? Prostě si prohlížím nějaký článek např. http:/www.neco.cz/blabla a že bych připsal třeba “/edit” za adresu, byl bych odkázán na přihlášení a po zadání loginu bych se ocitl přímo v editaci toho článku/příspěvku. Díky.

  #15209

  Bigdrobek
  Participant
  Web

  Drupal tohle myslím umí

  …pss může se tu mluvit o drupalu? :)

  #15210

  admin
  Keymaster
  Web

  V horní navigační liště je vždy odkaz “Upravit stránku” nebo “Upravit příspěvek”. Jedním kliknutím se tak přepnete do administrace na stránku s možností úprav.

  P.S. Nejsme ortodoxní a Drupal není tabu :-)

  #15211

  peekaa
  Participant

  myslím stav, kdy nejsem přihlášen, takže nahoře žádná navigační lišta není…

  #15212

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak to je docela zajímavá myšlenka, ale v podobě pluginu jsem nic podobného zatím neviděl, i když by to asi mělo být s využitím API realizovatelné. Pokud se do toho chcete pustit, tak doporučuji velmi dobrý návod a implementaci na podobném příkladu.

  Jinak je zatím třeba se přihlásit a použít odkaz v horní navigační liště nebo funkci edit_post_link() (pokud třeba lištu z nějakého důvodu nepoužíváte). Prohlížeč si přihlášení pamatuje pomocí cookies, takže se stačí přihlásit jednou za čas a můžete bez problémů upravovat…

  #15213

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Moc jsem nepobral, co je na začátku s Drupalem, a na konci je od admina edit_post_link s odkazem na kodex WP, tak jsem to psal za předpokladu že jde o WP:

  Jestli jsem to správně pochopil, možná by se dalo využít přesměrování při přihlášení (v adrese s login formem – wp-login.php) za použití funkce wp_login_url(''); s použitím parametru redirect

  wp_login_url(bloginfo('url').'/wp-admin/post.php?post='.the_ID().'&action=edit'); Snad jsem se trefil no…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti