"Rozhozené fórum"

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  czjakub a poslední změna je stará 3 roky, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28946

  czjakub
  Participant

  Ahoj,mam problém s bbpress fórem na šabloně Parabola viz. přiložený obrázek.
  Už si nevím rady a proto Vás prosím o pomoc :).
  Předem děkuji za jakoukoliv radu.

  Attachments:
  #28950

  admin
  Keymaster
  Web

  V jiné šabloně se to neděje? Jde o tuto šablonu Parabola? Je možné to vidět někde online? Nemůže tam být nějaký konflikt s pluginem? Nejde to od samého začátku nebo se to rozbilo po nějaké aktualizaci? Plugin bbPress má bohužel problémy s mnoha šablonami, a to i přímo se základními šablonami WordPressu, takže je možné, že bude třeba zobrazení upravit. Ideálně pokud byste k tomu donutil přímo její autory :-)

  #28952

  czjakub
  Participant

  V jiné šabloně jsem to nezpozoroval.Ano,to je ta šablona.Odemykám a přikládám stránky.Nejde to od samého začátku a autora jsem kontaktoval ale po čtrnácti dnech stále bez odpovědi :)

  http://hells-angeles.maweb.eu/?topic=nepritomnost

  #28967

  admin
  Keymaster
  Web

  Příčina je naštěstí poměrně jednoduchá :-) Šablona používá v rámci stylování v souboru style.css element .reply a pro komentáře, ale stejný element má i fórum bbPress. Takže je potřeba, aby se to v šabloně opravilo přidáním identifikátoru #comments aby to bylo ve výsledku #comments .reply a nezasahovalo to do stylů fóra. Ideálně, pokud by to upravili přímo autoři šablony, zkuste jim to napsat (nikde jsem nenašel anglické téma s dotazem)…

  Další možností (bez nutnosti úpravy šablony) je specifikace .bbpress .reply a v rámci vlastní úpravy a následné přepsání problematických stylů, takže místo position: absolute; musíte dát position: absolute;, místo border: 1px solid transparent; zase border: 0;, atd. Prostě vše, co je definováno v šabloně pro .reply a a rozhazuje to vzhled fóra, tak to musíte pro fórum upřesnit a znovu definovat…

  Jak správně upravovat WordPress naleznete zde.

  #28973

  czjakub
  Participant

  jej,kéž bych se v tom vyznal a mohl si to udělat sám :).

  První téma s dotazem zde:
  https://www.cryoutcreations.eu/forums/t/how-to-align-nickname

  Nově založené:
  https://www.cryoutcreations.eu/forums/t/bbpress-forum-bug

  #28974

  czjakub
  Participant

  Nalezeno,opraveno a děkuji moc za radu :)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.