Really Simple Issue Tracker – zobrazení na webu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Really Simple Issue Tracker – zobrazení na webu

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20777

  iq8
  Participant

  Dobrý den
  Nemáte někdo zkušenost s pluginem Really Simple Issue Tracker. Celkem by dostačoval pro moje potřeby sledování chyb. Bohužel se mi nedaří příspěvky zobrazit. Zajímavé je, že publikovat jdou. Ale při pokusu o zobrazení se zobrazí, že stránka nebyla nalezena a toto hlášení:

  Omlouváme se, ale došlo k poněkud nepříjemné situaci.
  Patrně jste chtěli na webu zobrazit něco, co se zde bohužel nenachází. Můžete ale ještě zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

  Wordpress mám 3.9.1. Tvorba Issue mi funguje bez problému včetně přidání Projektů. Jen jsem mi nedaří pochopit jak se příspěvky mají zobrazit.

  Předem děkuju za případné popostrčení k řešení.

  #20802

  admin
  Keymaster
  Web

  Autoři pluginu Really Simple Issue Tracker patrně zapomněli aktualizovat strukturu trvalých odkazů při aktivaci pluginu. Budete to muset udělat natvrdo, tedy přejít v administraci na stránku Nastavení – Trvalé odkazy, nemusíte tam nic měnit, ale je potřeba dole kliknout na tlačítko “Uložit změny”. Potom by to mohlo fungovat…

  #20900

  iq8
  Participant

  Děkuji za pomoc.
  Již to běží. Tohle mě teda nenapadlo. Musím se ještě hodně učit ;-).

  #21009

  admin
  Keymaster
  Web

  Perfektní! Ideální by asi bylo, kdybyste to nahlásil přímo autorům pluginu (i když to už asi někdo zkoušel), ale obávám se, že už dlouho nebyl aktualizován a nebude do budoucna moc rozvíjen…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.