Řazení příspěvků podle abecedy

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Řazení příspěvků podle abecedy

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  AJteplice a poslední změna je stará 1 týden.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33277

  AJteplice
  Participant

  Ahoj,
  potřebuji automaticky řadit nové Příspěvky podle abecedy. Našel jsem několik pluginů, ale ty podporují jen drag-drop mód a to by znamenalo pokaždé příspěvek přesunout (na webu by mělo během několika dní vyrůst cca 800 příspěvků).
  A ještě kdyby to umělo třídit příspěvky podle prvního písmene, ale to už by byla jen třešnička na dortu, která by se asi dala nahradit rumbrikama (co rubrika, to počáteční písmeno “A”,…).

  #33280

  admin
  Keymaster
  Web

  Asi nejlepší a nejaktuálnější vypadají pluginy Alphabetic Pagination a A-Z Listing. Zkuste se ale podívat na podobná témata, kde najdete další tipy… Uvítáme, když dáte vědět, který plugin byl nejlepší :-)

  #33415

  AJteplice
  Participant

  Tak jsem udělal test několika doporučených:

  A-Z Listing: Funguje jen na jeden klik, jakmile klinu na první písmeno, už se nedostanu dál

  Alphabetic Pagination: sice funguje, ale nelze u něj nastavit aby to šlo samostatně po písmenech, je tam defautně dané a-d, e-h, i-l, m-p, q-t, u-x, y-z (když jsem nastavil bez skupin, tak řazení zmizelo)

  Ostatní co jsem zkoušel nefungovaly :(

  Našel jsem nějaké šablony, které mají řazení přímo v sobě, takže si hold zaplatím šablonu a nebudu to řešit. Např. tuto THE 7

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.